Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért látok a jövőbe?

Miért látok a jövőbe?

Figyelt kérdés
Ne nevessetek ki, álmaimon keresztül mindig előrejelzéseket kapok a jövőből. Lehetetlen, hogy a napi események irányítsák, mert olyan dolgokról van szó, amikkel nem foglalkozok, illetve amikre nincs befolyásom, vagy nem tudhatok róla, mert nincs információm.
2010. febr. 24. 11:07
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Jó neked! Nekem is jól jönne, ha előre tudnám a jövőt!
2010. febr. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
valami előrejelzést adhatnál
2010. febr. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Nembaj, orulj neki! Én meg mindig megérzem a dolgokat...
2010. febr. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Nem olyan egyszerű ez, a rossz dolgok is előjönnek sajnos. Néha jobb lenne nélküle.
2010. febr. 24. 11:20
 5/25 anonim ***** válasza:
Írhatnál egy-két konkrét példát :D Mit láttál már meg előre?
2010. febr. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Zömében a saját vagy ismerőseim életével kapcsolatos, szóval nem világrengető dolgokról van szó. A példákkal ti nem tudnátok mit kezdeni. Sokszor én se tudok ezzel mit kezdeni.
2010. febr. 24. 11:23
 7/25 anonim ***** válasza:
jah,az más...azért én irigyellek:S elvégre akkor a rossz dolgokat meg tudnád előzni.
2010. febr. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Jó lenne,ha én is előre látnám a filozófia dolgozat kérdéseit:)
2010. febr. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
11:25 - A gond, az, hogy nem mindet tudom megelőzni, vagy azért, mert nem tudom, hogyan, vagy azért, mert nem tudom, mikorra vonatkozik, vagy más dologért. Például szeretnék lakást vásárolni, már ki is néztem, tehermentest írtam alá ajánlattételt még múlt héten, volt egy álmom, hogy probléma van a lakással, ma hívtak, hogy teher van a lakáson, nem a tulaj, hanem más hibájából, és nem tudják, le tudják-e venni a terhet róla. Ez egy példa, ami rossz sajnos nekem, mert fogalmam sincs, mi lesz most, tudok-e másik lakást találni hasonló kedvező árban és biztonságos helyen. Például erre se volt befolyásom, és nem volt információm róla. Első lakás lenne, nem vagyok túl jóban a szüleimmel, jó lenne saját lakás, albérlet nem éri meg.
2010. febr. 24. 11:53
 10/25 anonim ***** válasza:
11:25 vagyok.Tehát akkor nem elég időbe jön a jelzés(vagyis álom),mert változtatni már nem tudtál rajta?Hát nem lehet könnyű...
2010. febr. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!