Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért látok a jövőbe?

Miért látok a jövőbe?

Figyelt kérdés
Gyakran megálmodom a jövőt, és amikor belekerülök abba a részletbe, amit álmodtam, pontosan tudom, hogy ki mit fog mondani, mit fog csinálni, vagy mi fog történni. Gyakran megérzem 5-10 másodpercre előre, hogy csengetni fognak, csörögni fog a telefon, stb., ezen kívül gyakran, sőt túl gyakran ahhoz hogy véletlen legyen eltalálok dolgokat, de csak akkor, ha nem gondolkodom rajta, például kvízjátékokban (évszám-kérdésnél évre pontosan, úgy, hogy fogalmam sincs a kérdésről). Meg tudnátok mondani, hogy mi ez, és hogyan tudom fejleszteni? Nagyon foglalkoztat.
2010. febr. 22. 20:27
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
77%
privire nyomd már át a heti lottószámokat
2010. febr. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
52%
hűű, de jó neked *.* én is kérem a lottószámokat xD szerintem ez csak egy megérzés, vagy hasonló, és nem lehet fejleszteni :( én legalábbis ilyenről még nem hallottam :( de nagyon jó képesség *.*
2010. febr. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:
Hát, sajnos nem megy ilyen egyszerűen, valamikor megálmodom, valamikor nem.
2010. febr. 22. 20:32
 4/44 anonim ***** válasza:
menj el jósnőnek xD
2010. febr. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
vagy ha pasi vagy, jósnak xD
2010. febr. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
73%
mindegy csak jöjjenek a lottószámok
2010. febr. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
47%

lottószámokat!:D

küldök privit és ott elmondod nekem:D

2010. febr. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:
Ami azt illeti, a lottó nagyon nem szokott összejönni, ha kettesem van, már örülök :D
2010. febr. 22. 20:35
 9/44 anonim ***** válasza:
62%

Azért mert láttad aszt a hülye filmet, Nicolas Cage főszereplésével, már nem jut az eszembe a film címe, valamelyik héten mutatták.

Sokan beképzelik magukba a film hőseit, mint te. A szomszéd srác is terminátor akart lenni oszt leugrott a garázs tetejéről az apja autójának a szélvédőjére, a szülei majd megölték.

Azért kérdező, csak nyugisan álmodozz, csak nyugisan és finoman. -)

2010. febr. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
Mert nagy a valószínűsége?
2010. febr. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!