Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Miért nem hisz mindenki a...

Miért nem hisz mindenki a kézrátételes gyógyításban, hiszen már bizonyíték is van rá?!

Figyelt kérdés
http://www.youtube.com/watch?v=YU7Pfa0p-m8 Itt a bizonyíték, az orvosi leletek nem hazudhatnak.

2012. szept. 11. 21:41
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
"Aki nem hisz az ilyesmiben annak lehet akármit linkelgetni nem fogja meggyőzni." Magyarul nincs bizonyíték, szóval tényleg hülyeség. Már tudom.
2012. szept. 12. 08:50
 12/17 anonim ***** válasza:

Azért, mert ha egy bevált, működő, dokumentált rendszer lenne, akkor ezt használná mindenki. És nagyon nem ez a helyzet.

De ha annyira odáig vagy érte, ezentúl, ha beteg leszel, ne orvoshoz menj, hanem kézrátevő csodadoktorhoz.

2012. szept. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Pontosan.

Igazán jó Busnisses:)

2012. szept. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
mert f*szság.
2012. szept. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Takács Jánosné válasza:
0%
Puding próbája az evés Mindenkinek tudom ajálani a Reiki energia kezelést tuti a siker.
2012. szept. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Miért nem hisz senki a kézrátételes gyógyításban?

Mert több mint 99%-a kókler a kézrátételes gyógyítóknak, és azt az egy igazit kifogni szinte lehetetlen.


Több mint 30 éve történt, hogy abba kellett hagynom az versenyszerű sportot, mert a gerincem és az ízületeim nem bírták már az állandó terhelést. Harminc évesen az ember mégsem írhatja le magát, és az akkori nagy büdös kommunizmus közepette is elkezdtem alternatív gyógyászati lehetőségeket keresni, amikor a reumatológusok és ortoédusok a sportorvosokkal egyetemben hosszú hónapokig tartó kivizsgálások után kijelentették, hogy csak szinten tartható vagyok, de javulni sosem fog az állapotom. A sok keresgélés után egyszer véletlenül akadtam össze "Csöpi néni"-vel és a vén debreceni cigányasszony súgta a fülembe, hogy menjek el "Jutka néni"-hez.

Jutka néni sült bolond volt, Jézus inkarnációjának tartotta magát, és a világvégét jövendölte szörnyű bűneink miatt. Egy lakótelepi panel 8. emeletén lakott. Összesen ha öt percig tartotta a hátam közepén a kezét, sokat mondok. Közben majd kigyulladtam, olyan melegem volt. Engem is mértékletességre intett, és szörnyű képeket festett a végítéletről. Egyáltalán nem éreztem jól magam nála. Fizetni nem kellett semmit az öreglánynál, de másnap mintha kicseréltek volna. A fájdalom elmúlt és terhelhető voltam.

Az öt perces kézrátétel 25 évig kitartott, öt évvel ezelőtt kezdtem újra érezni, hogy vannak fájdalmas ízületeim és csigolyáim.

60 éves elmúltam, és komoly fájdalmaim vannak...

Voltam orvosnál, kiropraktőrnél, voltam energia átadónál, voltam reiki mesternél, voltam sámán papnál, masszőrnél, mágusnál, Hévízen, a Pilisben és a Havasokban...

De senki nem tudta azt, amit az a bolond öregasszony a debreceni panelrengetegben, aki nő létére Jézusnak képzelte magát. Ő valóban tudta azt, amit suttogtak róla.

2012. szept. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
óóó dehogynem hiszek a kézrátételes gyógyításban , de azért a szájrátételeset jobban szeretem ;)
2012. nov. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!