Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Honnan tudhatnám meg, hogy...

Honnan tudhatnám meg, hogy alkalmas vagyok-e mágia tanulására?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy nem mindenki felel meg rá, hogy mágiát gyakoroljon.

2012. szept. 16. 16:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
11%
Sajnálom de te is csak mugli vagy mint mi :P
2012. szept. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Adele Jonas ***** válasza:
50%
Azt írod, ilyen baromságokra vesztegetni a drága időt. De akkor mond már meg drága szkeptikus! Mi a fenét keresel itt ha nem hiszel benne? Minek vesztegeted a "drága idődet" ilyen esztelen baromságokra???? Na itt a cuppanó kedves!
2012. szept. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

A "drága szkeptikus" vagyok:

Én nem vesztegetem az időmet.Megpróbálok másoknak segíteni azzal hogy elmagyarázom:feleslegen kerget téveszméket,ami valóban időpocsékolás.Ez a kettő között a különbség.Nem is olyan cuppanós az a kérdés,ugye?

2012. szept. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Hadd döntsem már el, hogy mire "pazarlom" az időmet... Én sem hiszek benne teljesen, de érdekel, és van rá időm, szerintem ezzel senkinek sem ártok...


Azoknak is marha jelentős élete lehet, akik azzal töltenek órákat, hogy az ilyen kérdéseket lesik, hogy mikor szólhatnak be egy ritka humoros Harry Potteres poént...

2012. szept. 17. 17:17
 15/17 anonim ***** válasza:
Senki sem mondja meg hogy mivel töltsd az idődet,ezek csupán építő jellegű kritikák.Hidd el többre mész velük minta mindenki csak benyögné hogy ezt a szemedet nyisd ki,meg így kontrolláld az agyad.
2012. szept. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
szamár-show, alias " fajok közti fajtalan erotika"
2012. szept. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
keresd meg a 9 és 3/4. vágányt a nyugatiban
2014. okt. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!