Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ez elég hülyén fog hangzani,...

Ez elég hülyén fog hangzani, de lehet valakinek kapcsolatot teremteni a másik ember fejébe?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy arra gondoltam, hogy egy barátom hiányzik, és lefekvéskor elkezdtem gondolkodni, érezni őt úgymond. Erősen koncentráltam, és mintha el tudtam volna kapni fejben. Elképzeltem valamit, amit szeretnék, hogy történjen. Erre másnak kis hibákkal elmondja az álmát, (ami mellesleg majdnem ugyan az volt, mint az én kitalációm), és hogy milyen furcsa volt. Ez létezik?

#ezotéria #álom #gondolatátadás
2012. szept. 22. 22:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Persze. Működik. Fizikában is van ilyen amire nincs még tudományos magyarázat.


Ezt nézd meg.

Morgan Freeman: a féreglyukon át (ism. sor.) - Van-e hatodik érzék?

2012. szept. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 merci93 válasza:
86%
a napokban velem is hasonló történt.. elég furcsa érzés volt... én nem nagyon hiszek az ilyenekben ,d e tény hogy eléggé meglepödtem mikor elmondta nekem hogy mit álmodott , és én meg ugyan azon gondolkodtam előző nap, mint amit álmodott. de az is lehet hogy simán csak véletlen egybeesés..
2012. szept. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Tudományos bizonyíték nincs ennek a létezésére (megkockáztatom, hogy még kutatások sem), szóval ezzel kapcsolatban nem fogsz megbízható forrást találni. Ezen kívül, valószínűleg csak beképzelted a dolgot.
2012. szept. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
én tapasztalatból mondom, hogy van aki képes rá. De csak kevesen. Viszont, lehet, hogy te benne vagy abban a kevésben.
2012. szept. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Ezalor ***** válasza:
68%

Kedves kérdező!


Igen ilyen van, de csak óvatosan. Az rendben van ha próbálsz egy (nem-negatív) gondlatot eljuttatni valakihez, de SOHA ne próbáld meg valaki álmát szándékosan befolyásolni, mert bajt okozhatsz vele, és nem csak neki, de magadnak is.


Üdvözlettel,

Ezalor

2012. szept. 23. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Már kevésbé érzem magam emiatt őrültnek és elveszettnek. Rossz dolgokat soha nem akartam. Amivel eddig próbálkoztam az csak jó és kedves dolog volt, esetleg egy vágy. Ebből remélem még nem lest probléma.
2012. szept. 23. 15:03
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én magam nem hiszek az ilyesmiben, de ki tudja, mik derülnek még ki az agyról. Nincs kizárva, hogy ez lehetséges. Előbb-utóbb ki fog derülni.
2012. szept. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Pali1977 ***** válasza:
48%
Telekinézisnek vagy gondolatátvitelnek is hívják. :)
2012. dec. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Telekinézisnek vagy gondolatátvitelnek is hívják. :)"


Esetleg telePÁTIA... Na látjátok, ennyit ér az ezotéria területéről felhalmozott tudás.

2012. dec. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Lehetséges. Tapasztalatból mondom.

És kicsit megkönnyebbülés, hogy nem vagyok vele egyedül.

2017. febr. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!