Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mágiával lehetséges természeti...

Mágiával lehetséges természeti elemek mozgásba hozása?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy a természet erőibe bele lehet e szólni. Pl. szelet generálni vagy viharfelhőket szétoszlatni, esetleg esőt létrehozni.

Lehetséges ilyen? És ha igen, melyik részünknek, csakránknak kell nagyon erősen üzemelnie ehhez a folyamathoz? :)


Köszönettel: 27F



2012. okt. 1. 03:36
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Nem is hagyom. :)

Sok materialista nem tudja elképzelni a felsőbb világok létezését, és hogy minden a tudat kivetülése, többet között a mi fizikai valóságunk is.

2012. okt. 3. 19:46
 12/22 anonim ***** válasza:
87%
A fizikai valóság nagyon jól megvolt sok millió éven át a Te becses tudatod kivetülése nélkül is. És meglesz utánnad is! Azért igazán felesleges volt megszületned, hogy ész és értelem nélküli tudatot vetítgess itt össze-vissza.
2012. okt. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Neked mennyi annyi intelligenciád van, hogy felesleges részt venned ilyen közösségekben is, mint ez a gyakorikerdesek.

Nem is értem, miért vagy itt, ha nem hiszel az ilyenekben?


Előbb találd meg önmagad, rakd rendbe a magányos életed, és legyél boldog! Minden jót Neked barátom! Áldás! :)

2012. okt. 3. 21:30
 14/22 anonim ***** válasza:
72%

Kedves Kérdező!

Önmagammal nagyon jól megvagyok, IQ-m a tesztek szerint átlagon felüli, soha nem voltam magányos és boldogan élek, amíg meg nem halok! De csak addig és nem tovább! Csak azért vagyok itt, hátha ragad rám valami a koszon kívül. De ez egyre reménytelenebb. Áldásra pedig soha nem volt szükségem.

És kösz a jókívánságot!

2012. okt. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
De hogy nincs benned empátia, és beképzelt gőgös ember vagy az is biztos. Mit nevezel boldogságnak? Definiáld a fogalmát. :)
2012. okt. 3. 22:12
 16/22 anonim ***** válasza:
0%
A levegő elemet kell uralni, Franz Bardon könyveiben le vannak írva a lépések, amik elvezetnek az elemek uralásához.
2012. dec. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 AatttilaA válasza:
Ne érdekeljen mit mondanak. Ha érdekelnek az ilyen témák -amik tényleg vannak- akkor csak kutass és keress olyan embereket akik tudnak erről és még másról is beszélni.
2012. dec. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
Az aerokinézis és a hidrokinézis valóban lehetséges! Van egy nagyon jó barátom aki képes a hidrokinézisre és én magam pedig képes vagyok az aerokinézisre.... de viszont tudomásom szerint nem mindenki képes rá mert nagyon nehéz megtanuli és hinni is kell benne, mert ha alapba szkeptikusa állsz a dologhoz akkor biztos, hogy nem fog sikerülni! De sok sikert hozzá mert nem lehetettlen!! reméélem tudtam segíteni :))
2013. márc. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
CSAK NÉGY EMBER TUDJA MOZGATÁSBA HOZNI!
2014. márc. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:

A végbélcsakra alkalmas fél méteren belüli szélmozgás generálásához. Ez nem lehet cél egy embernek! Tudom, hogy csak egy jót akartál röhögni, de olvass vicceket mert jobban épülsz belőle.

Amúgy a szél a légkörben lévő légnyomáskülönbségek kiegyenlítődése végett létrejött folyamat. Az a videó nagyon jól bemutatja a kis rendszerekben fellépő széllöketeket. Vagy vegyél egy nagy ventillátort vagy tanulj meg az adobe after effect-et használni aztán lehet még hülyeségeket beszélni a videó közben. Régen voltak tudatlanok az emberek. Mostmár csak szimplán hülyék

2015. ápr. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!