Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mágiával lehetséges természeti...

Mágiával lehetséges természeti elemek mozgásba hozása?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy a természet erőibe bele lehet e szólni. Pl. szelet generálni vagy viharfelhőket szétoszlatni, esetleg esőt létrehozni.

Lehetséges ilyen? És ha igen, melyik részünknek, csakránknak kell nagyon erősen üzemelnie ehhez a folyamathoz? :)


Köszönettel: 27F



2012. okt. 1. 03:36
1 2 3
 21/22 anonim válasza:

Sziasztok!

Én tudok erről, hogy lehet uralni a négy elemet, és úgy tudom, hogy vizualizáció is kell hozzá.

Vagy ez nem így van?


Egyébként hogy lehetne ezt megtanulni?

Sokat kell előtte meditálni, vagy csak simán megy?

Azt szeretném elérni, hogy pl tűz elemmmel felforrósítani a körülöttem lévő tárgyakat, levegővel levitálás (a víznek és földnek nem tudom mi lenne a hatása.)

Persze tudom hit és akarat kell mellé.


Üdv,

Z

2017. febr. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Most akciosan betudlak avatni eme világ rejtelmeibe 15 ezer ft egy alkalom és 13 alkalom kell hogy tud uralni az egyik elemet.

Üdv: Dr. Nyeko

2017. máj. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!