Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Sátán szerint a föld üreges?

Sátán szerint a föld üreges?

Figyelt kérdés

Azon tűnődtem, hogyan lehetne biztos kézből megállapítani hogy a Föld üreges-e vagy sem, hogy megkérdezzük azt aki ott lakik, jó ötlet nemde ?!


Nagyon sokat olvasom itt a fórumban, hogy Sátánista válaszoló biztos dolgokat ír le, mert megkérdezte Sátán atyjától. Én tisztelettel kérdezném, hogy legyetek szívesen Sátán Atyától megkérdezni, hogy a föld vajon üreges-e belül ? Mert nagyon érdekelne ! Még azt is kérném és kérdezném tőletek, hogy próbáljatok minnél több konkrét információt szerezni az üreges földről. A Siprits Of Eridun le vannak írva a Reptoidok, tehát ők valóban a Föld alatt vannak, de üregesben vagy tömőrben ?


2012. okt. 4. 22:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
A hörcsögök is a föld alatt vannak, őket is meg lehetne kérdezni.
2012. okt. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Shai-Hulud ***** válasza:
91%

Tényleg, és a vakondokok is üregekben élnek.

Nem is beszélve az üregi nyulakról! :-D

2012. okt. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Tudod Te mennyi az üreg tömegének a gravitációja? Amikor ilyen hülyeségeket kérdezel, nem félsz attól, hogy ha felugrasz, rögtön eléred a második kozmikus sebességet és kirepülsz a világűrbe?

2012. okt. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
34%
a fejetek üreges
2012. okt. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
A sátán üzeni, hogy a reptoidok és a loúk is a föld alatt vannak és te is ott leszel egyszer.
2012. okt. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
50%

Javaslom, ne koncentrálj negatív dolgokra, mint pl. Sátán.


Egyébként meg honnan tudhatnál meg ilyesmit biztos kézből? Lehet, h egyszer szembesülsz evvel személyesen, ha ennek olyan szintű jelentősége lesz számodra.

2012. okt. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%
A Spirts of Eridu egy megbízható forrás, sőt az ezoterikus írások, vallások közül a legmegbízhatóbb tehát ami ott olvasol azaz igazság. Miért nem nézed meg saját magad az igazságot? Nyisd ki a 3. szemed és akár a föld belsejébe is beláthatsz vele, vagy bárhova az univerzumba.
2012. okt. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
81%

#7!

Tudod, mi a megbízható forrás? A Theodóra Kékkúton, az a megbízható forrás. Az egyenesen a föld alól jön! Saját két szememmel láttam. A harmadik nélkül. Ez az igazság!

A Föld belseje valóban üreges a felszín közelében a mészkőhegyekben. Ezt nevezik barlangnak. Ha lentebb is üreges volna, a forrás nem kifelé folyna, hanem be az üregbe. Egyes emberek feje viszont eléggé üreges volt, azért is folyt tele vízzel.

2012. okt. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

a Spirits of Eridu-n elég komoly dolgokról van szó,

de ott is rendesen elvezetnek benneteket önmagatoktól (mindíg ez történik!)


ott is nevesítenek energetikai folyamatokat, így próbálván általános dolgokat kisajátítani

(pl. "Sátán Kígyója")


ha kiteljesedhetne a Spirits of Eridu-s szellem, ugyanolyan primitív, dogmatikus vallás (kultusz) lenne belőle,

mint az összes többi konkurrense

(értem ez alatt a bibliához kapcsolódó kultuszokat)


a lényeg:

számomra egyértelmű, hogy a Joy of Satan, ami a Spirits of Eridu forrása (=onnan vesz át nézeteket, lefordítja magyarra stb. ehhez nem kell túlságosan nagy ész),


tehát a Joy of Satan egyértelműen a viszonylag elrejtett és kevésbé ismert germán, német-náci stb.

ezotériákat, ismereteket tárogatja fel

pl.

az üreges Föld = Hörbiger elmélet


biztos vagyok benne, hogy a Joy of Satant német okkultisták hozták létre és vezetik (láthatóan vagy nem látható módon)

2012. okt. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Hörbiger pedig valszeg Pythia-Gorás (Pitagorász) elméletét gondolta újra.


érdekes egyébként Pitagorász világ-elmélete, szerintem belső-földet ír le.


a kéreg, kívül: a külső sötétség helye, visszályára fordított árnyékvilág, árnyékelvek vezetik, betegesek a törvényei


az összes ezotériában, mitológiában találhatók (az értelmesek számára) erre utaló nyomok

2012. okt. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!