Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Furcsa jelenségeket észlelek....

Furcsa jelenségeket észlelek. (? )

Figyelt kérdés

Attól tartok, hogy negatív erők szállták meg a házunkat.

Az előbb kinevettem valakit, és rögtön utána majdnem elhánytam magam, pedig előtte semmi bajom nem volt.

Néha huzatot érzek, mikor nincsen nyitva egy ablak sem. Ma egy halott macska csontvázát találtam a kertünkben, ami eddig nem volt ott.

Az egyik legijesztőbb (ami nektek lehet, hogy vicces lesz, pedig higgyétek el, nem az) az, hogy éjszaka hangokat hallok a fürdőszobából, mikor egyedül vagyok itthon. WC-zés hangokat.

És puki hangokat. Mit tegyek?


2012. ápr. 9. 22:39
 1/10 anonim ***** válasza:

Hallucinálsz. Én is hallottam már olyan hangokat a fürdőből mintha valaki mosna, remegő lábakkal, de csak azért is kimentem és megnéztem s nem volt ott semmi.


Ehhez hasonló huzat érzése szerintem mindenkinek van, nekem is. A halott macska csontvázát meg akár egy eső is kimoshatta. A mi városunk mellett is van egy rét, amely régebb mocsaras terület volt (az írások szerint), eső után az egész tele van tehén és lócsontokkal.

2012. ápr. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Gyerekkoromban arra keltem éjjel, hogy csöpög a csap.

Kb fél órát forgolódtam, hogy visszaaludjak, de nem tudtam.

Erőt vettem magamon, de nagyon féltem egyedül kimenni a konyhába, de muszáj volt, mert nem tudtam aludni a csepegéstől.

Próbáld meg te is, ha furcsa hangokat hallasz, nézz körül.

Esetleg nyiss rá pukizás közben.

2012. ápr. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
88%
Hívd Tihanyi doktor urat hogy küldjön aktívszenes-energiát a bélpanaszos szellemnek! nálunk is ez segített amikor egy hasmenéses szellemet láttunk vendégül 2 hétig, csak az volt a baj h a hülyéje a bidébe fosott amitől az eltömődött és nem folyt le a víz, egy láthatatlan akadály volt a lefolyó körül (a szar). Aztán bocsánatot kért a szellem (éjjelente hallottam halk, elfúló hangon) és küldött egy szellem-ajándékkosarat úgyhogy jól végződött az eset :) te is próbáld meg a Tihanyit hátha a végén te is kapsz ajándékot!
2012. ápr. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
lehet a nagy erőlködésbe halt bele... akkor széntablettát kell elhelyezni a wc-ben, és imádkozni a mindenek felett álló kaki-istennek, hogy vessen véget a szegény lélek szenvedéseinek. áldozati ajándékként sz*rj a padlóra és adj neki wc-papirt is.... biztos szüksége lesz rá! aztán rituálisan pisild körbe a hangok helyszínét...
2012. ápr. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem kéne annyi babot enni.
2012. ápr. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Napkiraly ***** válasza:
húzd le a szellemet a wcn
2012. ápr. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
ez mekkora hülyeség menj orvoshoz.
2012. ápr. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 stella08 válasza:
4/7-es válaszoló, köszi feldobtad a napomat XD Olyat szakadtam hogy nem igaz :D
2012. máj. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 stella08 válasza:
Jah bocsi, a 23:30-as :D
2012. máj. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Csenge88 válasza:
23:30as koszonom neked:)) alig tudtam a rohogesyol vegigolvasni amit irtal:)) meg most is rohogoK:)))You made my day
2012. nov. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!