Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A szellemidézést próbáltad...

A szellemidézést próbáltad már? Csak komoly válaszokat kérek!

Figyelt kérdés

Ha igen, milyen tapasztalataid vannak, mi történt?

Aki szkeptikus, az legyen szíves, ne írjon. Nem vagyok kíváncsi arra, hogy szerintetek mi idióták vagyunk. Ezt már több helyen kifejtettétek, most tartsátok meg magatoknak!



2012. nov. 2. 16:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
8%
De nem bírom megállni!!! Idióták vagytok és szellemek nem léteznek.
2012. nov. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Komoly válasz: Nem.
2012. nov. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
próbáltam történt 1-2fura dolog de h az e miatt lett volna azt nem tudom
2012. nov. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 homo ludensz ***** válasza:
Az lenne a kérdésem hogy mennyire vagy jártas az ezoterikában? Ezen belül is az okkult tudományokban? Ezt azért kérdezem hogy miként reagálnád le ha esetleg meg jelene neked egy "szellem" és kommunikálni kellene vele?
2012. nov. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Eléggé sokat foglalkoztam efféle dolgokkal, bár mostanában kicsit hanyagoltam az okkult tudományok ezen területét.

De ez miért számít? A kérdésem nem ez volt.:')

2012. nov. 2. 20:16
 6/21 anonim ***** válasza:
26%
Vegyél vissza az arcodból kérdező! Én egy arany kísértet díjas szellem idéző vagyok és nem tűröm meg, hogy ilyen nagyra legyen valaki magával a körzetemben!
2012. nov. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
kac-kac
2012. nov. 2. 20:47
 8/21 anonim ***** válasza:
31%
Nem félsz, hogy elátkozlak? Megteszem...
2012. nov. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
87%

Sajnos próbáltam!

Nagyon rossz dolgok történtek utána.

Buliból csináltam csak, nem is vettem komolyan, csak utána...

Minden volt, amit egy szellemjárásos filmben látni, kopogások, leeső képek, dolgok, magától eltörő tálak, amik csak ott álltak, és egyszerre szétpattantak, fura hangok, olyan volt, mintha valaki beszélt volna a másik helyiségben, vagy motyogott volna, ajtócsapódás a másik szobából, holott egyedül voltam, egy rossz jelenlét érzése, hidegség érzés, rémálmok...minden!!!


Külön-külön még OKÉ, de ez így együtt sok volt!


Soha többé szellemidézés!!!!

2012. nov. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Képzelődtél utolsó. Ha valóban léteznének szellemek, akkor sem olyanok lennének, mint ahogy egy filmben kitalálták...
2012. nov. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!