Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A szellemidézést próbáltad...

A szellemidézést próbáltad már? Csak komoly válaszokat kérek!

Figyelt kérdés

Ha igen, milyen tapasztalataid vannak, mi történt?

Aki szkeptikus, az legyen szíves, ne írjon. Nem vagyok kíváncsi arra, hogy szerintetek mi idióták vagyunk. Ezt már több helyen kifejtettétek, most tartsátok meg magatoknak!



2012. nov. 2. 16:57
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
9-es, hogy szűntek meg a dolgok?
2012. nov. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 homo ludensz ***** válasza:
Aranykoszorúszús meg babérkoszorús mester is van itt úgy látom csak azt nem tudom hogy ki mennyire van tisztában a szellem fogalmával.Mielőtt megidézné azt amit annak gondol azt is tisztázni kellene hogy azt miért teszi. Azért kérdeztem mert ha az okkult erőket valaki előrángatja azt vissza is kell küldeni.
2012. nov. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Nem akarom senki világát összetörni, de ez mindenféle szempontból nonszensz,most nem is részletezném mert tudom vakhívő mind akit ez mozgat.De srácok csak annyi hogy milyen egoista elmebeteg gondolat ez hogy valaki meghal és mert TE megidézed jön és nem tudom ajtókat mozgat vagy leoltja a lámpát. Még egy álomvilágban sem működne mert abszolút értelmetlen maga az idea.
2012. nov. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 homo ludensz ***** válasza:
Hát valahogyan így van ahogyan az előttem szóló ideírta csak számomra azzal a különbséggel hogy nekem van némi fogalmam az ember alkotóiról. Anyag/test/-szellem - lélek. E három alkotó harmonikus megléte kell hogy egy ember éljen,alkosson,szaporodjon.Az anyag élettelen bábu a szellem nélkül de a szellem és a lélek által gondolkodó s értelmes lénnyé válik. A szellem nem kevesebb mint a lélek csak más. / szellemi szférák/ / lélek tudat,lélek óceán/ Egy tárgyat elmozgatni képtelen a szellem miután nincs test /anyag/ mely arra hivatott. Kétségtelen hogy kapcsolatot lehet teremteni a szellemi szférákkal de milyen céllal? Mi egy itt időző földi ember haszna ha kierőszakol egy kapcsolatot?
2012. nov. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

homo ludensz!

Az előző vagyok,az anyag szellem nélkül halál,káosz, ugyanaz az atom alkotja az almát a fán mint minket vagy bármit. Ez egy nagyon fontos axióma,továbbá a szellem bűne,a lélek őrülete,test betegsége,így a hierarchia.És ez összetett fizika nem lehet elkülöníteni,magasabb szférákban.A szellem első vágya volt a bűnbeesés, a lélek őrülete a világlátásunk vaksága,és végül matériában ez különböző betegségként is megnyilvánul.Tehát egy "álom" világban idézne valaki egy nem létezőt egy nem létező eszközzel. Az egyetlen idézés amit tehet az ember hogy adott érzelmeknek pl düh helyet adva más ezt vágyó lelkek csüngésének ad helyet.De ez is paradox mert nagy vonalakban a düh is te vagy és nem is és a lélek is.

2012. nov. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 homo ludensz ***** válasza:
Kedves előző ha megengeded felteszek egy apró kérdést,az életnek itt a földön eltöltött X éveknek csak annyi lenne a hozadéka hogy a test a földbe kerülvén a kukacok nemes tápláléka legyen mert teszem azt életében Nobel díjat kapott? Néhány szerencsés kukac eszegeti azt a valaha kimagasló tudással rendelkező agyat és felteszem hogy jobb ízű mint egy a szomszéd gödörben foszladozó alkoholistáé?
2012. nov. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de nem világos mire irányul a kérdésed. Az alkoholista és a Nobel díjas univerzális szempontból az élet egy aspektusa nincs érték különbség,sem ember sem féreg között.:)
2012. nov. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Nem próbáltam, mert veszélyes dolog. Attól függ kit hívsz, őt kapod-e, nem egy démont sikerül áthoznod, és egyáltalán el tudod-e küldeni. Komplikált dolog, nem éri meg túlságosan.
2012. nov. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Napkiraly ***** válasza:
87%
próbáltam, évekig nyomasztó érzés kergetett, árnyak periférikus látómezőben. Úgy szűntek meg, hogy a szellemidéző társam elpanaszolta ezt a spirtuálisan magasfokú nagyanyjának,akik végigjárta a helyszínt, és minden megszűnt
2012. nov. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Igen, a fürdőszobában, a WC-n ülve próbáltam. Hosszú erőlködés után recsegő hangot hallottam a kagylóból, és egy pillanat alatt piszok büdös lett...
2012. nov. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!