Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hisztek az okkult tudományokba...

Hisztek az okkult tudományokban? Pl. : túlvilági élet, kísértetek, fekete mágia, fehér mágia stb?

Figyelt kérdés
Vannak konkrét élmények? Működik a fekete- és a fehér mágia?
2009. aug. 12. 11:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
én igen.:) egyszer láttam egy kézfejet, ami kísértetiesen hasonlított Michael Jackson-éra. :) esküszöm! és nagyon megijedtem. :$
2010. márc. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
hiszek!!!!
2010. máj. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
amig nem tapasztalsz meg dolgokat addig ugysem tudod 100%-ig elhinni,hogy leteznek olyan dolgok amiket ember nem uralhat es befolyasolhat,na meg persze nem bizonyithat.mindig azt szoktuk mondani,hogy hiszem ha latom.ez egy eppen ilyen dolog,ha nem is a szo szoros ertelmeben.sokan nem beszelnek rola pl.ha latnak egy szellemet mert attol tartanak,hogy hujenek fogjak nezni ha elmondjak......en tapasztaltam mar szellemjarast tobbszor is...szoval hiszek es tudom,hogy leteznek
2010. nov. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Igen. Ezek a jelenségek, tudományok stb. valóságokká lehetnek (az ember számára).


Mint minden. Mindennel így vagyunk: amit elképzelünk, azt elkezdjük megteremteni.

Nem kell ehhez semmilyen külső isten.


A világ (egyszerre) mágikus és logikus.


A világ: egyszerre minden. (Részben) épp olyan, amilyennek látod (vagy épp mások láttatják veled).


Nem kell ehhez semmilyen külső isten. A világ és a tudat: épp ilyen.

2012. máj. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!