Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ezt meg lehet csinálni a...

Ezt meg lehet csinálni a vonzás törvényével?

Figyelt kérdés

A moderátorokat kérem ne töröljék, ez engem komolyan érdekel.

Ha tényleg teljesen a filmben elmondottak/könyvben leírtak alapján folyamatosan arra gondolok, hogy eljönnek a reptoidek, akkor meg fog teremtődni csak azért a reptoid faj? (Ez csak egy példa)



2012. nov. 5. 19:48
 1/6 AzOrdogMagyarhangja ***** válasza:
93%
Na figyelj, most erősen koncentrálj mert leírom a választ, koncentrálsz? Figyelj akkor írom... NEM!!!
2012. nov. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Használod a vonzás törvényét sikeresen? Mert nekem első sorban egy olyantól kéne válasz.
2012. nov. 5. 19:56
 3/6 AzOrdogMagyarhangja ***** válasza:
63%
Akkor elismétlem mégegyszer, mert látom nem magyarul írtam az előbb, akkor most próbáljuk újra, hátha sikerül felfogni, NEM NEM LEHET ILYENEKET CSINÁLNI EZ NEM A HARRY POTTER, EZ A VALÓ ÉLET!!! Milyen nyelven fogod fel?
2012. nov. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Shai-Hulud ***** válasza:
És ha én folyamatosan arra gondolok, hogy megnyerem a lottó ötöst, akkor fog teremtődni nekem egy nyertes szelvény?
2012. nov. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Dalek Traak ***** válasza:
Meg bizony. Szerinted én, hogy jöttem létre?
2012. nov. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 x) ***** válasza:

A vonzás törvényével csak is saját magadra, a hozzáállásodra, világképedre tudsz hatással lenni, rajtad kívül álló dolgokra nem. Mondjuk a legjobb példa erre az álláskeresés. Ha használod a vonzás törvényét az nem a leendő munkahelyedre lesz hatással, nem a leendő főnöködnek támad egy olyan érzése hogy hmm, jövő héten jön ide valaki állásinterjúra, tuti hogy fölveszem. A kisugárzásodra, hangulatodra lehetsz hatással, magabiztosabb lehetsz ha sikeresen használod. És mivel magabiztos vagy és süt rólad hogy nagyon akarod azt az állást, így nagy valószínűséggel megkapod.

Szóval tőled ennyire távol álló dologra mint a reptoidok nem lehetsz hatással. Amúgy nehogy azt hidd hogy ez a vonzás törvénye dolog egy új felfedezés, évszázadokkal ezelőtt is létezett csak akkor még pozitív hozzáállásnak vagy akaraterőnek hívták. Most meg a sok megszomorodott zombiból egy nagyon okos (és egyben buta) ember megpróbál hasznot húzni, mintha a pozitív hozzáállás valami új csodaszer lenne.

2012. nov. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!