Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Milyen sikereitek voltak a...

Milyen sikereitek voltak a vonzás törvényével kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Kinek mi a véleménye a filmről/könyvről, magáról a dologról? Nekem már voltak siker élményeim:) A ti sztoritokat is szívesen olvasnám:)
2010. jún. 16. 13:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%

Hat en is lattam es olvastam is A Titok c konyvet.

Tetszett es igyekszem mindig atolvasni, h tunkoljam magamba a pozitiv hozzaallast mindennel kapcsolatban.

Az eletemet mar nagyon regen elterveztem, hogy hogy szeretnem es azt hiszem jo uton haladok a cel fele.

Veled mi tortent?

En most egy pasit vonzogatok magamhoz, sikerulni fog!!! :)

2010. jún. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

:)

Velem még csak kisebb dolgok történtek. Csináltam gépen word-be egy listát mit szeretnék, lassan kezd onnan minden beválni gondolok itt egy ajándékra (amiről a szüleim nem is tudtak hogy vágyom rá) vagy csak a sulim ahová járni szerettem volna és oda is fogok (kevés volt az esélyem hogy bekerülök, de ott vagyok:)) és ehhez hasonló.

A könyv nekem nincs meg:( de a filmet én is nézem ha megtehetem:)

2010. jún. 16. 14:08
 3/23 anonim ***** válasza:
86%
Pl.most két érettségi esszét is bevonzottam.Magyarból és töriből is azt a korszakot kaptam,amelyiket vonzottam.Mindenki nagy kussban,lapítottak,meg fogták a fejüket,"úristen,mi ez a szar"én meg majdnem felugrottam a teremben,úgy megörültem.Egész érettségit végig vigyorogtam,még arra is volt időm,hogy nekik segítsek:)
2010. jún. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
81%
Én most végeztem az általános iskolát, és minden eredményem kitűnő volt :) Felvettek a legjobb suliba, amit megjelöltem, úton vagyok az orvosi pálya felé és pusztán egy kis vizualizáció miatt :) Nekem bevált, és imádom!
2010. jún. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Ja és így 8. év végén még volt 4+3 vizsgánk, és mindegyikből azt a tételt húztam, amit akartam (fizikát leszámítva, de az a vizsgám is ötös lett)
2010. jún. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
2010. jún. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
81%

Vizsgán!

Akkor még nem tudtam, hogy ilyen létezik. Többször bejött, osztálytársaimnak is.


Vigyázat!

A rettegett tételekre sem szabad sokat gondolni, mert olyan is volt már, hogy pont az "ugrott" a kezembe.

2010. jún. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Igen az erettsegin nekem is bejott... amire sokat gondoltam, mert csak azt tudtam (nem vicc es nem tulzas) azt ugy bevonzottam magamnak, hogy en is csak lestem :) eleg gaz volt az eletem akkoriban es nagyon sokat segitett hogy pont azt huztam amit tudtam... tortenetesen Ady-t... es meg az irasbelin is Ady volt az egyik tema..

Es az osszes targybol szinte bejott ez...

2010. jún. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:

Kisebb dolgokat mindig sikerül bevonzani.

pl. epret akartam enni, másnap reggel küldött a zöldséges bácsi ajándékba! egy dobozzal (és ilyen apróságok mindennaposak)

nem akartam dolgozni májusban, táppénzre kellett mennem...

kinéztem egy pasit, 2 hét múlva ő közeledett, az szinte hihetetlen volt, a legnagyobb bizonyíték az egészre!

aztán több pasis kivánságom telesült.

mostanában több pénzt kapok mint amire számítok.

Csak egy dolog nem sikerül, a legnagyobb vágyam, már 3 éve hajtok rá: elköltözni végleg Magyarországról. Ezt nem akarja megadni az Univerzum. Kiborulás határán vagyok.

2010. jún. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Én már akkor is alkalmaztam a vonzás törvényét, amikor még azt sem tudtam,hogy micsoda az. Én mindent így vonzottam be az életembe értsd:páromat, munkámat, lakásomat stb.

Emlékszem mikor egyedülálló voltam egyszer ültem az ágyamba és leírtam magamba hogy hogyan fog kinézni a párom. De minden egyes testrészét (igen azt is :p) akkor döbbentem rá,hogy Ő van mellettem, amikor néztem a hasát és rádöbbentem,hogy én pontosan ilyennek képzeltem el.

A munkába ugyanígy voltam. Elkezdtem gondolkozni,hogy akkor mit is csinálnék szívesen és milyen emberekkel. Ez is így lett (ok a főnök néha nem 100,de ki az) pont manapság bosszankodtam,hogy adhatna fizetés emelést amikor is jutalmat adott (csak nekem a cégnél) és mondta,hogy fizetést majd októberben emelünk,de addig is ezt szeretné ideadni.

A lakás: tavaly nyáron vettük. Elképzeltem,hogy milyet szeretnék és mennyiért. Milyen legyen az elosztás, hányadikon legyen, milyen legyen a kilátás, a szomszédok milyenek legyenek és lám minden úgy is lett.


Szóval tényleg hinni kell benne és megvalósul, amikor nem is várod akkor is megvalósul. De vigyázni kell a negatív kérésekkel is én pl. azon izgultam,hogy a felső szomszéd ne legyen bunkó meg zajos erre minden este labdázik a kutyájával és kedvence Lady Gaga.


:)))

2010. jún. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!