Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Dynamo tényleg tud varázsolni,...

Dynamo tényleg tud varázsolni, kameratrükköt mutat, vagy szemfényvesztést csinál?

Figyelt kérdés
2012. nov. 11. 19:43
1 2 3 4
 11/31 anonim válasza:
100%
Hát Elég érdekes a Trükkjei a cipőfűzős ... Önkötődő fűző pedig nincs ... Meg a múltkori lebegés a sok ember között ..... a kókuszos dolog is .. De sorolhatnám ...:) Hát személy szerinti véleményem Erről az hogy : Szerintem tud valamit a csávó ... Varázsolni ha nem is de amit ő meg csinál azt más nem !!!!
2012. nov. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
Egyes trükkjei tényleg csak szemfényvesztés és kameratrükk, de van, ami mágia. Hozzá hasonló emberke Criss Angel. Ő is tehetséges. Egy része mind a kettőjüknél mágián alapszik, a többi meg csalás.
2012. nov. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
60%
Mágia, na persze és Harry Potter volt az osztálytársa mi? :D
2012. nov. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim válasza:
56%

Vannak akik elhiszik, hogy varázslat... -,-"

Egyszer előadtam pár trükköt a suliban, erre az egyik megszolal a tömegben hogy: te varázsló vagy? /értelemtől csillogó szem/

2012. nov. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Nem varázslat, mágia. És igen, létezik. Persze nekik a trükkjeik 90%-a csak szemfényvesztést, de van mágián alapuló is.
2012. nov. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Boszorkány(Mágus) Az emberi elme sokra képes.

Jöhet a kövi hogy az elöttem szolo hülye.

Akit érdekel pm.

2012. nov. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Egyébként amikor a házról lefelé sétál na az száz százalék hogy kameratrükk, mivel Dynamo figrua hologram van odavetítve. A többi trükkje az nem kameratrükk, bűvészkellékekkel csinálja trükjeit és nagyon sokat ygakorolt. De olyan trükköket mutat be mint bármelyik más bűvész is.
2012. nov. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 Magyarvitéz válasza:
Én eddig csak a tv-be láttam ,nem tudom hogy élőben is csinál-e trükköket.De amia tv-ben van nyilván lehet filmtrükk.És ha csak tv-be akkor számomra egyértelmű ,hogy csalás.
2012. nov. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Dynamo egy illuzionista, egy bűvész, aki bevallottam trükköket alkalmaz.
2012. nov. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
a múlthéten az egyik részben egy magyar nő volt benne, Andreának hívták, és a barátja szétvágott karkötőjét "olvasztotta össze" Dynamo. Na őket kéne megkérdezni. Engem amúgy nagyon idegesít, mert vannak olyan "trükkjei", amiket nem lehet csak úgy megcsinálni, pl. amikor odamegy valakihez, azt mondja neki, hogy gondoljon egy személyre, aki benne van a telefonjában, aztán megcsörren a telefon, és pont az hívja. ezt hogy csinálta meg, ha nem voltak beavatva az emberek? ilyen nincs, ez lehetetlen...
2012. nov. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!