Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Dynamo tényleg tud varázsolni,...

Dynamo tényleg tud varázsolni, kameratrükköt mutat, vagy szemfényvesztést csinál?

Figyelt kérdés
2012. nov. 11. 19:43
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
tegnapelőtt 20:10 válaszoló vagyok. Az utolsónak. Az a karkötős trükk az nagyon egyszerű volt. Amikor szétvágja a nő a karkötőt akkor Dynamonak ökölbe van szorítva a keze amiben az a karkötő van ami az övéké. De végig ökölbe van szorítva keze. Akkor cseréli ki Dynamo a saját karkötőjére amikor elmegy ollót kérni. A "rendes" karkötőt pedig a kezében tartja. És amikor beleteszi a néző kezébe akkor az elvágott karkötőt beleteszi a kabátjába. Ezt gyorsan csinálja, egy mozdulat az egész.
2012. nov. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
utolsó, igen, mondjuk ezt így meg lehet csinálni, de akkor Dynamonak messziről jól ki kell figyelnie a karkötő pontos színét, mert ha véletlenül egy sötétebb/világosabb karkötőt ad vissza, az ciki. gondolom nem választ olyanokat, akiknek a karkötőjén valamilyen felirat van.
2012. nov. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
ma 14:35 válaszoló vagyok. Na és innen jön hogy csak olyan emberekhez megy oda akinél már ott van ez a "kellék". Ezek a beépített statiszták. Szóval bűvésztrükköket csinál de beépített statisztákkal.
2012. nov. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
ma 14:35 válaszoló vagy még mindig. És gondolom csak úgy iegen emberekhez nem nagyon lehet oda menni. Szóval azért vannak statiszták vagyis amatőr színészek azokkal csinálja a trükkjeit, Dynamo. Persze nekik sem mondja meg a trükk megoldását csak azt gondolom hogy most itt van egy adott tárgy jelen esetben karkötő én most azt oda adom neked, és utána játszuk el hogy odamegyek hozzád stb... A többi már bűvésztrükk.
2012. nov. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
ma 14:35 válaszoló vagyok:D És azt se felejtsük el, hogy vagy 100 emberrel dolgozik együtt Dynamo. Ott van mingig amikor vége a filmnek a stáblista. Elég sok ember az. A tv-ben pedig csak azt mutatják hogy ott van már egy embernél vagy embereknél és megkérdezi a nevóket meg hogy honnan jöttek és máris mutatja a trükköt. De az előzmények vagy is az előkészületeket azokat természetesn nem mutatják meg. CSak úgy egy adásban nem lehet oda menni egy emberhze, hogy hé rá tudsz érni egy 5 percre mutatok valamit, és ott van még kettő kameraman is, meg mikrofonos is. Plusz még akiknek bemutatja a trükköt azoknak pedig van mikroportja is azokat vajon mikor tették oda rájuk? Meg már eleve ott van a kamera amikor odamegy a Dynamo ahoz a helyhez vagy emberhez.
2012. nov. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
még mindig ugyanaz a válaszoló vagyok! És még egy utolsó. ennek a műsornak rendezője is van. Simon Dinsell a rendező. Meg producer az John Richland, Sandhu Randeep a producerek. És innen már ügye minden egyértelmű.
2012. nov. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 fkorika válasza:
86%
És azt a trükköt hogy csinálják, amikor a csaj le volt égve, megkéri, hogy vegye le az óráját, és feljebb tolja azt a foltot, ami nem volt leégve.
2012. nov. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 toth.peter ***** válasza:
és amikor az üvegbe olvasztotta a tenyere lenyomatát vagy amikor a csávónak lemásolta pontosan a bankkártyáját? az sztem igazi volt!
2012. dec. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:
én megadom a választ....a bibliában is az áll,Jézus azt mondá!vigyázzatok mert jönnek majd az én nevemben és azt mondják ,hogy íme Jézus,és lesznek akik elámítanak varázslattal mindenféle trükkökkel...tehát egy 2300 éves dokumentum írja a mostanságot ami tény!!!tehát ezeknek megkel lennie,hogy legyen nehezebb a megtérés ,de ez hogy csinálja daynamo?Erős Hittel...mert aszt mondá Jézus!a hittnek ereje van,a hittel hegyeket mozdíthatsz ide oda tehát az emberben vagy meg van vagy nincs... hit uraim ...mennyire hiszi valaki el aszt,egy 10 emeletes háznak tetejéről szélén állva lenézve a magasból a lentire,hogy ha lelépek e-házról akkor lesz e-a lábaim alatt egy híd amit nem látok...!!!ha elhiszed akkor igen,ha nem hiszed el akkor zuhansz ennyi ......
2015. jún. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

#29

Nem kellett volna annyi Indiana Jonest nézni!

2015. jún. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!