Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Nemrég írtam a neten egy...

Nemrég írtam a neten egy "mágusnak" de nem hiszem hogy tényleg képes valamire?

Figyelt kérdés
Egy orája viszont nagyon furán érzem magam és valami furcsa ízt is érzek a számban, azt írtam a mágusnak hogy akkor hiszem el, hogy tényleg van varázsereje, ha nővé változtat, persze nem gondoltam komolyan.... vissza írta, hogy holnapra teljesulni fog xDDD ezen eddig még mosojogtam de mostmár kezd nem tul viccessé vállni. Lécci mondjátok azt h ez nem lehetséges?
2012. nov. 18. 20:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Van cickód ? Narancsbőr megjelent már?
2012. nov. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2012. nov. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát persze,a nők azok mind furcsa ízt éreznek a szájukban...xD Asszem jobb,ha veszel melltartót meg tampont is.És tanuld meg,hogy máskor nem viccelünk a mágusokkal,inkább mondtad volna neki,hogy változtasson intelligens emberré,akkor nem kérdeznél ilyen hülyeségeket...
2012. nov. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is mosoLYogtam a kérdéseden, amíg el nem jutottam a "mosojogtam" és a "lécci" részig.
2012. nov. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
na nő lettél?
2012. nov. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Na,de komolyan erre már én is kíváncsi vagyok,nő lettél?Ha igen,akkor lehetünk hiperszupcsi barinők xDD
2012. nov. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Remélem az előzök sem komoly kérdezik :P
2012. nov. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A Mágusok nagyon ravaszak, nem szabad nekik hinni! Szerintem inkább fordulj egy Atlantiszi fényjáróhoz!
2012. nov. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nemtudom... a melleimtől nem látom a farkam... de am nem szerencsére viszont nemvok tul jol... fáj a fejem meg ugy mindenem...
2012. nov. 19. 15:04
 10/10 anonim ***** válasza:
Nyugi, az csak a butaságtól fáj.
2012. nov. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!