Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Az okkúltisták, mágusok hogy...

Az okkúltisták, mágusok hogy állnak 21-éhez?

Figyelt kérdés
Hisznek ? Nem hisznek ? Szerintük mi lesz aznap ? Milyen szertartást végeznek majdan?
2012. dec. 17. 13:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem hiszek, de varázsoltam egy pajzsot a Föld köré.


Mindentlátó Szemfiser, az Atlantiszi fényjárótanács elnöke

2012. dec. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek benne.
2012. dec. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Megkérdeztem az ingámat és azt mondta, hogy nem lesz világvége pénteken.
2012. dec. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mágusok nincsenek, az okkultisták meg nem hisznek ilyen baromságokban. (Vannak mágusok, mint David Copperfield, aki illuzionista, de az affélék sem hisznek a világvégében.)
2012. dec. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

>okkúltisták, hosszú ú-val.


Eddig olvastam el.

2012. dec. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
3-as válaszoló tudom h ez nem ide tartozik de én jártam egy idős nőhöz aki mindent tudott az ilyen ezotérikus dolgokról na mind1 a lényeg az h azt mondta nekem h az inga ártalamas valami rossz hatása van, ez igaz?
2012. dec. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az inga akkor ártalmas, ha csak annak hiszel, és csak befolyásolja az életed, egyéni döntést képtelen vagy hozni. Az inga csak egy eszköz, egy játékszer.
2012. dec. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
oké köszi:)
2012. dec. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
De jó, hogy 23.-a van! Ennek a baromságnak is lőttek! Mikorra van kiírva a következő "világvége"?
2012. dec. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 homo ludensz ***** válasza:
Az inga nem játékszer.Meg van a pontos helye és attól sem több sem kevesebb.Egy eszköz az hozzáértőnek lehet hasznos aki játéknak tekinti annak játékszerül szolgál. Nem szabad túl misztifikálni sem az ingát sem egyéb radiesztézia eszközt. Kutat szerettek volna fúratni s tudjuk hogy nem két fillér egy fúrás hát szóltak hogy mérjem ki hol érdemes lefúratni. Kimértem s ma abból locsolják a kertet.Nem okoskodtam a kútfúrók előtt ott sem voltam a megrendelő mondta hogy oda szeretné. Egy kis leszúrt fadarab jelezte hogy ott jártam.Az inga erre is képes és még sok másra.
2012. dec. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!