Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Tudtok Angliában olyan helyeke...

Dandi98 kérdése:

Tudtok Angliában olyan helyeket, ahol tündérek, és más mitológia lények élnek állítólag?

Figyelt kérdés
2013. jan. 4. 10:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
könyvesbolt ott is a mese kategória
2013. jan. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 bapika52 válasza:

Természetesen, hiszen a múlkor is voltam egy angol kis faluban és 10 tündérrel és egy farkasemberrel is találkoztam /aki majdnem megevett/ én csak akkor javasolnám e csodálatos falu meglátogatását, ha elég kiképzett vagy a természet feletti lények és mutánsok kezelésére.

De ha kíváncsi vagy a falu neve:Bibery

sok sikert!

2013. jan. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem az volt a kérdés, hogy hol élnek, hanem hogy ÁLLÍTÓLAG hol élnek. Nem mindegy.

Amúgy ne tudok ilyen helyről, bár biztosan van. Először nézz körbe a mitológiájukban, az választ adhat. Azt hiszem, kelták voltak az őseik, keresd így. De voltak ott még piktek, gótok, skótok (ők persze még mindig megvannak) is. :)

Amúgy, ha minden igaz, Beowulf históriája a briteknél volt a legelterjedtebb, bár ő gaut volt és az útja is inkább skandináv földre vezetett, tehát a helyszínek főként Dániában vannak (pl. Grandall barlangja) és a vikingekkel függ szorosan össze a története. Ha minden igaz, de lehetek pontatlan.

2013. jan. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
ÓÓÓ, bakker, hát most ugrik be a legegyértelműbb lény: Nessi. Lochnessi tó, Skócia alatt, na keresd meg Nessit. :) Lehet, hogy te fogod róla készíteni az első "perdöntő" felvételt. :)
2013. jan. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

bakker, előtted a végtelen net, erre te pont itt és tőlünk kérdezed meg??? :D te ártatlan lélek, te :D


Avalon... az tuti :)


ez talán segít :)

[link]


ha nem (én nem néztem át, szóval megeshet), szólj és keresünk jobbat :)

2013. jan. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 David82 ***** válasza:
100%
Azt hiszem, a nemzeti parkokban, meg különböző díszkertekben élnek tündérek. Csak ők másik dimenzióban vannak, így a fizikai szemeddel nehéz lesz meglátni őket.
2013. jan. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Kísértet nem jó? Azt tudok.
2013. jan. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Az nagyon brutkó. A komoly angol Ghostbusters csapat is egy éjszaka után össze-vissza xarta magát. Szerintem ne keresd a bajt!
2013. jan. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Cottingley


[link]

2013. jan. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Skóciába a lochness folyónál...
2013. jan. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!