Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ki csinált már mágiákat, és...

Platinateknős kérdése:

Ki csinált már mágiákat, és bevállnak, és van valami valóságalapjuk?

Figyelt kérdés

2013. jan. 7. 22:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
15%
Én csináltam egy olyan varázslatot annó, hogy örökéletet adok magamnak és eltörlöltem utánna egy másik varázsigével a többi varázslatot.. Ezért nincs ma már varázslat. Egyébként Kr.e. 756ban születtem
2013. jan. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
69%
Én egy rakás mágiát csináltam, s bevált.
2013. jan. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
0%

En egyszer csinaltam,2-3 eve.

Nem tudom a nevet, de valami hold allas volt es egesz bap poziyivan kellett gondolkozni este meg egy feher gyertya langjanal elegeti egy papirt amire fel irtad kijelento modba amit akarsz.

Mindbejott

2013. jan. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
csak mert én is szeretnék csinálni de rohadt sokba kerülnek a kellékek ezért ha nem vállik be, elpocsékoltam egy cdomó pènzt.
2013. jan. 8. 08:17
 5/22 Lilith1994 ***** válasza:
Van valóság alapja de még nem próbáltam.
2013. jan. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
0%

mindent el lehet érni mágiával !!!!!DE

ez egy erő müködtetése és rengeteg fajtája van nem mindegy h melyiket használod és hogy MIKÉPPEN használod????

ugye itt a gondolataid és érzéseid vannak a fókuszban.

lehet rosszra és jóra használni egyaránt

kevesen tudják de a legfélelmetesebbnek hitt(démonidéző és halottidéző mágia) is használható jóra

annyi rossz info van ezekről a dolgokról h teljesen félre tudnak tájékoztatni ha kezdőként v laikusként érdeklődsz.

a leggyakoribb mágiák egyike pl a keresztény mágia amire épül a katolikus vallás is!!menj el egy misére ...a fanatikus hívők csak azt tudják h az mise és jó!!!

pedig ha egy nem katolikus ember imádkozik egy természetfelletti erőhöz és áldozatot mutat be meg énekel mindjárt mágia az amit csinál!!!!!!

most nem ahitről beszélek (mint keresztény vallás) hanem az arra épülő intézményesített vallási rendszerről és ceremóniákról!!!

ezek a ceremóniák rég letűnt vallások hagyományainak az átvétele az össze ünnepkör átültetve a keresztényi ideológiába.

Rengeteg szerző írt erről könyvet h a mai vallásban lévő dolgok ugyanúgy megvoltak a régi vallásoknál is.

ha érdekel olvasgass utána meg annak is miféle mágikus dolgok vannak és a gyakorlatuk miből áll.

2013. jan. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Evele123 ***** válasza:

Egy ismerősöm csinált egy mágiát: valaki ellopott tőle egy értékes dolgot és olyan mágiát csinált, hogy "Fekélyesedjen el annak az embernek a feje, aki ellopta tőlem ezt a dolgot!!!" Nem telt bele pár nap, a szomszédja fején csupa pattanások és fekélyek voltak, és nem tudta, miért. Az ismerősöm visszakapta a dolgát és sokadik éve küzd pikkelysömörrel... a fején!!! Mert az átok visszaszállt rá!!! Mindenkire visszaszáll a mágiája / átka, ezért sem szabad ilyennel foglalkozni! Ha csak nem ment el a józan eszed, ne foglalkozz ilyennel, mert Isten ellen való cselekedet!!!


Üdv. Evele

2013. jan. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
A mágiához nem kell sok pénz. Nem tudom miket kell beszerezned, de szerintem téged valaki félrevezetett. A tudat hoz létre mindent, a kellékek csak segítenek, és minden kellék helyettesíthető, tehát van olcsó változata is.
2013. jan. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%
Én mágián, el égetettem egy nyulat!És azóta szerencsésebb vagyok és igen van valóság alapjuk..
2013. jan. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
40%
Nem kellhozzá sok pénz csak 1. Varázspálca de olcsó meguszod ha!el kéred Herry pottertol.. -D
2013. jan. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!