Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Már érezhető december 21-e...

Már érezhető december 21-e pozitív hatása?

Figyelt kérdés

Pataky Attila az ATV-n december 22-én elmondta és ez egybehangzó véleménye a többi felemelkedés hívek szerint is, miszerint azon a napo elindult egy olyan lelki, szellemi és spirituális felemelkedés, mely szeretetben és pozitív értékek dominanciájában mutatkozik meg és a világon ez fog uralkodó lenni.


Érzed ezt az embereken ? Rám, ugyanolyan lenézően néznek a hivatalnokok és állami ügyintézők. Veled más a helyzet ?


2013. jan. 24. 19:36
1 2
 11/13 Tibi papa válasza:
Ez nem olyan változás, hogy levágod a hajad és akkor kopasz leszel. A változás lassú, gondolj arra, hogy 100 éve mi volt, és mi van ma. Néhány ezoterikus, csak saját magát fényezi,/a Pataky jó zenész, de valahogy nem jön be nekem az Ő ezoterizmusa/ amikor olyan ilyen dolgokról, meg szeretetről, vagy fény gyermekeiről beszél... De az ezoterika (szerintem) ennél sokkal egyszerűbb. Egy óvodásnak az olvasás is ezoterikus, úgy mint egy 8 évesnek a szex...
2013. jan. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

December 21-e óta nem látszik a harmadik fejem a tükörben!

Ezenkívül minden változatlan... :D

2013. jan. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
HA nem teszed fel többet ezt a kérdést akkor én már inkább érzem
2013. jan. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!