Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az utolsó menstruációm kezdete...

Az utolsó menstruációm kezdete december 31-én volt, akkor most hány hetes terhes lehetek, mivel pozitív lett a tesztem erre a kérdésre szeretnék választ kapni?

Figyelt kérdés
2009. febr. 9. 10:35
 1/7 anonim ***** válasza:
kb 6 hetes
2009. febr. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]


Itt megtudod nézni.Nekem jol kiszámolta.A doki ugyanezt a dátumot mondta!Minden jot!Pihenj sokat,ne emelj,cipekedj!Kérj segitséget!!!!

2009. febr. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

5 hetes és 5 napos vagy. Az utolsó mensitől tök sima matek! :)

Az, hogy mikor fogant a baba, majd a doki és az UH dolga. Petezsákot már biztosan lát ezen a héten, de akkár többet is.

2009. febr. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Gratulálok! 6. hetes vagy. Ha orvoshoz mész, már petezsákot tuti látni fog, talán már szívhangot is, bár nálam csak a 7. héten hallottuk.

Pihenj és ne csinálj semmi megerőltetőt!

Minden jót!

2009. febr. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerencse gyermeke, Te! Neked a legjobb! Még számolgatnod sem kell majd! Csak belenézel egy olyan naptárba, amelyik mutatja, hogy hányadik hetében járunk az évnek (szerintem mind mutatja) és már tudni is fogod, hogy hányadik hetet kezded meg akkor szerdán! (Pl. most az év 7. hete van és te kedden töltöd a hatodikat és szerdán kezded a hetediket) / Nem utolsósorban sosem kell majd számolgatnod, hogy hányadik hónapban is vagy!/ De azért nézd meg a felajánlott linkeket, hogy akár előre is pontosan tudd, mikorra írnak majd ki! Gratulálok, és vigyázz magatokra! Szép szeptember végét kívánok! : ))
2009. febr. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Az én utolsó mensim kezdete dec. 30. Ma vagyok 5+6 napos. Holnap kezdem tehát a 6. hetet. A terhességem betöltött 5 hetes lesz holnaptól. Én voltam dokinál 3 napja és petezsákot láttunk. Két hét múlva kell visszamennem.
2009. febr. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
mindenkinek köszönöm a válaszokat
2009. febr. 11. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!