Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » "Szerelmi kötés". Mi is ez...

"Szerelmi kötés". Mi is ez pontosan?

Figyelt kérdés
Mik az előnyei, hátrányai? Ez a dolog, mivel jár, s hogyan lehet "megszabadulni" tőle?

2012. nov. 30. 09:35
1 2
 1/13 Malats ***** válasza:
59%
Előnye és hátránya: nem létezik.
2012. nov. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem a bondage
2012. nov. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
25%
Értelmetlen babona. Előnye nincs. Hátrány, hogy ostoba, aki hisz benne.
2012. nov. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%
forever alone-ok használják, hiába
2012. nov. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
17%

AZ ezotéria nevű női babonában a szakkifejezés arra a mágus/josnő által végrehajtott hókuszpókuszra, amelynek eredményeként kiszemelteddel összejössz, vagy volt párod visszamegy hozzád, vagy jelenlegi párod kitart melletted.


Leginkább hatásos módja TV képernyőn keresztüli energiaátadás percenként 500 Ft-ért :)

2012. nov. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
58%
Én sose próbáltam, így nem tudom, hogy működik-e. Tegyük fel, hogy működik: ebben az esetben simán aljasság ilyen tenni valakivel, hiszen a szabad akaratát manipuláljuk. Ha valaki természetes módon nem szerelmes beléd, annak az az oka, hogy számára nem te vagy az igazi. Etikus dolog szerinted magadhoz láncolni egy ilyen személyt és ezáltal megfosztani attól, hogy beleszerethessen abba, akibe ténylegesen, mindenféle hókuszpókusz baromság nélkül is képes lenne? A másik része, hogy akit ilyen módon megbabonáztak, nem igazi szerelmet érez, csak valami kényszeres vonzalmat és ő maga se érti, mi történik vele, érzi, hogy ez nincs rendben és egyáltalán nem boldog. Szabadulna, de nem képes, mert ugye köti a kötés. És a legfontosabb: igazán boldog tudnál-e lenni egy olyan emberrel, akiről tudod, hogy nem azért szeret, aki/ami vagy? Na, sürgősen verd ki a fejedből ezt az egészet...
2012. nov. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

MAr a neveben is benne van, erzelem, hiszen szerelmi! Embernek az erzelmeit bajitalokkal siman iranyitani nem lehet, tehat valoban voltak, sot vannak olyan szemelyek, akik ezt, mint fekete magiat alkalmaztak, viszont ott nem csak targyakra van szukseg, s eppen ezert keves ember az, aki hatasosan eltudna ilyet kesziteni.

ERzelmeket megkotni, mint egy ebet nem lehet, ezert ne foglalkozz ezzel, kepzeld el azt, ha egy olyan ember akarna magahoz lancolni, akitol eppen hanyingered van pl.

2012. nov. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
30%

Ha jót akarsz magadnak, és tiszta érzéseket, akkor ezt az egészet elfelejted.

Vannak akik ezt használják, ezért fogalmuk sincs a tiszta érzésekről, csak egy lebeg a szemük előtt:hogy az adott társ mellettük maradjon és tejeljen nekik és a világ előtt bőszen próbálják elhinteni a "boldog" párkapcsolatukat..

Semmi köze az érzelmekhez a "szerelmi"kötéshez.

2012. nov. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
56%
A múltkor a szomszéd Ronáldó rám jött az utcán, mert a diszkóban lecsaptam a kezéről a Dzsesszikát. Na, az egy szerelmi kötés volt, három fogam is bánta.
2012. nov. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
oxitocin. Nézz utána a neten.
2012. nov. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!