Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A rossz kedvet okozhatja szellem?

A rossz kedvet okozhatja szellem?

Figyelt kérdés
mivel már lassan 1 éve ebbe a lakásba lakunk és már szinte depresszios lettem..mindig feszült vagyok és szomoru...és ahogy olvasgattam felmerült a gondolat h mivan ha valami rossz szellem vagy démon vagy akármilyen fizikai test nélküli lény szállt meg van gyötör?
2013. febr. 2. 17:05
1 2
 1/13 loupsolitaire ***** válasza:

Nem okozhatja.

Egyél sok-sok vitamint (lehetőleg zöldség-gyümölcs), igyál zöld teát, sportolj valamit, olvass. Egy-kettőre elmúlik a problémát.

2013. febr. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 loupsolitaire ***** válasza:
*d
2013. febr. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Vaaagy, csak egyszerűen sz@r szériában vagy, esetleg magnéziumhiány, vagy körbe vagy véve negatív emberekkel, netalán egy hét környezetváltozásra van szükséged.
2013. febr. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Fogyassz sok B5-vitamint. Távol tartja a szellemeket. :)
2013. febr. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
sport, zene stb. csak rövid ideig segít enyhíteni a problémát-mondjuk 1 hetes környezetváltozást még nem próbáltam
2013. febr. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
nemtudom..már elégrégota gyötör ez a szarkedv...szoval mindig azon gondolkozok hogy mikor lessz valaki a szeret..lehet hogy ez itt a gond?hogy magányos vagyok?:O
2013. febr. 2. 18:52
 7/13 anonim válasza:

Valaki elmesélte nekem a következő történetet: Emberek ülnek egy asztalnál, de már csak beszélgetnek, nem esznek. A poharak rezegni kezdenek minden ok nélkül. Aztán bejön a szomszéd szobából egy ember, és előadja, hogy a poharakat a rossz szellemek mozgatták meg, amiket neki sikerült befolyásolni erre.

Ha hiszel az embernek, akkor szellem vagy valami más úgy szállhat meg téged, hogy valaki aki ért a szellemek befolyásolásához az uszította rád.

Ha nem hiszel az embernek, akkor csak egy rejtély, hogy miért rezegtek a poharak, és jöhet a C-vitamin és társai féle gyógyszer.

Te döntöd el, hogy mit gondolsz. A saját véleményemet inkább nem mondom el.

2013. febr. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy az új lakás valamiért nem felel meg neked. Nincs doh szag, rossz levegő, zajártalom ami esetleg tudat alatt kibillenthet a lelki egyensúlyodból?


Ha ezek rendben vannak, jön a kérdés, hogy a költözéssel távol kerültél-e a barátaidtól.

Ha érdekel a feng shui olvass el egy könyvet és rendezd át a szobádat, engem fel szokott dobni.

2013. febr. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
nemtudom...nincs bajom ezzel a lakással annyira csak...180 km laknak a haverok...ovodás korom ota ismerem őket...és most 180 km messzebb költöztünk..lehet ez lehet az oka :///
2013. febr. 3. 10:04
 10/13 anonim ***** válasza:
Miért nem keresel új haverokat?
2013. febr. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!