Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Lehet, hogy megszállás alatt...

Rexatti kérdése:

Lehet, hogy megszállás alatt vagyok. Mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés

Korom: 25

Aki tud vmi konkrétot email-ben!



2013. márc. 2. 19:25
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Nem értetted te se, a lényeget...:)

Amúgy meg honnan tudod, hogy én még mivel foglalkozom?

2013. márc. 2. 20:12
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy ilyen dolgokban kezdtél el hinni. Ezzel bekerülsz egyfajta ördögi körbe (milyen jó ide ez a kifejezés :)). Ha megpróbálnál valami kevésbé haszontalan dologban hinni, megváltozhatnának a dolgok. Persze ez sokaknak nagyon nehéz, egyeseknek már-már lehetetlen. Ezt a saját tapasztalataim alapján mondom. Mindenki abban hisz, amiben akar. Más kérdés, hogy van amiben talán érdemesebb, hasznosabb, "előre vivőbb". Én sajnos csak ennyit tudok mondani: okkultizmus, boszorkányság... nem jó irány.

Mindezekkel együtt, remélem találsz megoldást a problémádra.

2013. márc. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

Itt nem a tudati berögződés által előidézet víziókra értetendő ez...

Tisztában álok azzal, hogy, ha foglalkozik egy ember valamivel mentálisan abba az irányba fejlődik és ezért a tudata hamis dolgokat is sugallhat

de nálam nem ez van... szóval az -e fajta segítségekkel sajnos nem tudok mit kezdeni :) de azért Köszi!

2013. márc. 2. 20:20
 14/29 Tom Benko ***** válasza:
100%
Ha ilyen jellegű problémáid vannak, akkor szakember - pszichológus. Nem rosszindulatból mondom, ne vedd annak. Egyébként pedig te egy újabb példája vagy annak, hogy miért veszélyesek az ezoterikus állatságok. Remélem, helyrejössz!
2013. márc. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

Az nem gond, ha valaki ilyennel foglalkozik...:)

Én is azért tudom, hogy ez lehet a probléma, mert ilyenekkel foglalkozom, ha nem tettem volna akkor csak néznék, hogy mi lehet ez..:)

2013. márc. 2. 20:39
 16/29 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy Goa'uld gazdatest lettél!
2013. márc. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Tyűűű, támadnak az oroszok! xD
2013. márc. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

"Az nem gond, ha valaki ilyennel foglalkozik..."

dehogynem

Ha nem foglalkoznál ilyenekkel (ok) - miután a világban ok-okozati összefüggések működnek- más lenne (az okozat). Inkább tiszta, dolgokkal foglalkozz, tanulj nyelvet, zenét, rajzot stb- hagyd ezt az ökörködést, mert egy idő múlva már elnyel a mocsaras mélysége.

2013. márc. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 Diavolino44 ***** válasza:
74%

Nah ,hogy megnyugtassalak.

A sprituális mesterem szerint akik meg vannak szállva azok nem tudnak róla. A környezetük veszik észre ,hogy egyre furcsábban viselkednek. Ha hangokat hallasz, vagy ilyesmi akkor amit írtak, menj pszihológushoz.

2013. márc. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Mik a tünetek?
2013. márc. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!