Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Sikerült-e a szerelmi kötésed?

Sikerült-e a szerelmi kötésed?

Figyelt kérdés

Olyanok válaszát várnám elsősorban, akik már csináltak vagy csináltattak régebben szerelmi kötést, de megbánták, vagy figyelmen kívül hagyták mert belépett az életükbe az igazi szerelem. :)

Így nem sikerült a kötés....



2013. márc. 6. 08:48
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
78%

Én biztosra mentem, csináltam két kötést is, és bejött. Az egyik a babás verzió, a másikban cetlikre kell írni, meg összetépni és elégetni stb.

Most épp az összeköltözés projekt megy nálunk. :)

2013. márc. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Leirnád nekem privibe?Mennyi idő amig hatott vagyis mennyi idő mulva jött be?
2013. márc. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Köszi
2013. márc. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
kinél csináltattátok? melyik mágus jó?
2013. márc. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Frabato mestermágus??? Lui Padre???
2013. márc. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
ki tudja megcsinálni? ez engem is érdekel, mert sok a csaló
2013. márc. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%

Gondolkozzatok már !

Ma Magyarországon már annyi mágus és jós van, hogy Dunát lehet rekeszteni velük.

Ígérgetnek pénzmágiát, sikermágiát, szerelmi kötést stb


Jajj de furcsa tény, hogy az ötös és hatoslottó telitalálatos nyeremények mégsem sokszorozódtak meg az utóbbi időben.

Nem furcsa? Hát hová lett az a "sok" gazdag és sikeres ember aki ilyet kért?

Biztos kivándoroltak a Bahamákra. :))

Tiszta vicc az egész, de csak higgyétek hogy létezik.


Egy valami létezik. A gondolat ereje. . .

De ahhoz egy kötést kérő gyenge ember+1 mágus is nagyon kevés,hogy gondolati erővel ráhasson a kiszemelt személyre,aki pl lehet hogy épp az ellenkezőjét akarja.

Ahhoz baromi sokat,és baromi erősen kellene a rágondolást gyakorolni,hogy ez működjön és bizony 2hét után úgy belefáradnál, hogy utána 3hetet kellene rápihenned. Úgy meg nem ér semmit , ha megszakítod az "adást", vagyis ez így megvalósíthatatlan.

2013. ápr. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
hogyan kell "rágondolni"?
2013. ápr. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
36%
a legjobb calipto főpap,persze róla is lehet negatívat olvasni,de nekem és barátaimnak is ő segített,és senki nem csalódott benne,pontosan felmér,pontosan jósol,és hat a mágiája
2013. ápr. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 Diablo22 ***** válasza:
100%

Én magam csináltam pár hónapja, és egy napra rá már volt is hatása, de nem sokáig, mert még aznap összevesztünk.

Két napja ugyanerre a palira sima kötések nélküli szerelmi varázslatot alkalmaztam, és ma már ott tartunk, hogy féltékenykedik mindenkire, akivel meglát együtt, vagy idegbajos, ha nem veszem őt figyelembe, és pl. egy vele együtt lévő ismerősömnek odaköszönök, neki meg nem. (Egy szóval feltűnési viszketegsége lett két napra a mágia elvégése után.)

2013. máj. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!