Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Valaki meg tudná e nekem...

Valaki meg tudná e nekem nézni azt, hogy van e rajtam átok?

Figyelt kérdés
Ugyanis vonzó külsőm és intelligenciám és jó lelkem ellenére nincs viszonzott szerelmem már sok éve. Olyan sokszor van, hogy valakinek megtetszek, aztán egy idő után abbamarad az ismerkedés és semmi komolyabb nem történik. Ennek oka kell, hogy legyen. Arra gyanakszom, hogy el vagyok átkozva. Valaki tudna e segíteni?

#átok #szerelmi átok #szerelmi csalódások.
2013. márc. 23. 22:06
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm.
2013. márc. 26. 14:20
 12/19 mustafa33 ***** válasza:
tégy fel egy képet magadról. nem teljeset, elég 1 cm2 bármelyik részedről, pl a kisujjad vagy a füled, de mostanit, nem régit.
2013. márc. 27. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Ez önmagában nem bizonyíték. Az átok súlyosabb, már ha létezik olyan. Akkor a családoddal, barátaiddal is megromlik a kapcsolatod, veszekedések öveznek, gyakran vagy beteg, nem csak szerelmi téren nem tudsz 1-ről a 2-re jutni.


Nagyon sokan vannak egyébként a helyzetedben, hogy szépek, okosak, kedvesek, mégsem kellenek senkinek. Olvasd csak el itt az oldalon a szerelem témakört!

2013. márc. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Megkérdezném az itteni átok szakértőket, hogy ezeket honnan tudják, miből gondolják, hogy úgy van ahogy leírják?
2013. márc. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
Ezt tényleg én is meg tudom erősíteni, mert én is ebben a cipőben járok. Nekem akkora elvárásom van, hogy még nem találkoztam olyan emberrel mint én és ez szomorít el.
2013. márc. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Én megnézem. Vetkőzz le, mire odaérek!
2013. ápr. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Hehe. Hát szexi vagyok az igaz, viszont szégyenlős. Viszont nem vagyok meleg.
2013. ápr. 8. 21:28
 18/19 anonim ***** válasza:
érzékelhető rajtad az átok
2014. ápr. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nem csak atok lehet az oka, hanem a hetediziglen is.


Ket szemelyt ajanlok neked segitsegul.


Az egyik, Hajdu Laura, lelekgyogyasz, lato:


https://www.youtube.com/watch?v=f4WomkggyNc


A masik, Kassai Csilla, motivacios trener,lelekgyogyasz:


https://www.youtube.com/watch?v=8kYzHhWqEu8


Minden jot!

2014. dec. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!