Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan lehetne belőlem tisztán...

Hogyan lehetne belőlem tisztán látó?

Figyelt kérdés
Látni akarom a aurát.

#behalálozok
2013. ápr. 8. 23:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

meditáció, és jóga

de mivel ezeknek is rengeteg fajtája van, nem mindegy h melyiket választod mert manapság inkább nőknek csinálják ezeket a foglalkozásokat, holott több ezer évvel ezelőtt csak kiváltságosok csinálhatták, és meghatározott céllal.

2013. ápr. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Spirituális fejlődésem kezdetén én is látni akartam az aurát. Teljesen természetes, hogy sokak esnek áldozatul a saját egójuknak és akarnak a spiritualitástól ezt vagy azt elsősorban a kezdeteknél. Nincs ezzel semmi baj! Ahogyan fejlődsz, megtalálod a saját utadat, valószínűleg kipróbálsz néhány módszert, irányzatot, rengeteget tanulsz majd, elsősorban saját magadról. Nincs egységes út, mindenki fejlődése abszolút egyéni. Megnyíltál, és ez fontos, de most még az elején tartasz és sok az egód. Ha eljutsz egy bizonyos szintre és nyitva van a harmadik szemed, kialakulnak bizonyos képességeid is. Én sem a fizikai szememmel látok aurát, de megérzem az emberek rezgésszintjének változásait. Ezzel meg tudom határozni, hogy hol van a szervezetében energiahiány v. többlet, milyen betegségei vannak, pontosan megmondom, ha valaki hazudik, stb. Ezeket én nem tudatosan választottam, ma már azt is tudom, hogy ebben nincs semmi különlegesség, és én sem vagyok különleges ember ezáltal. Egyszerűen ezt kaptam, ahogyan fejlődési fokozataimon haladtam és haladok. Elfogadtam, és érző lények javára fordítom. Nekem sokat segített anno egy könyv: "A szellemi materializmus meghaladása" a címe. Ez útmutatást ad, hogyan haladj a spirituális úton úgy, hogy ne az egódat fényezd. Általában azt tapasztaltam, hogy az új képességek (nem tudok rá jobb szót) akkor jelentkeznek, amikor már nem érzed magad tőle különlegesnek. Szerintem ne akarj látni, csak haladj bátran a saját utadon, fogadd el a tanításokat alázattal és tisztelettel, és meg lesz az eredménye is.
2013. ápr. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!