Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A woodoo átokhoz feltétlenül...

A woodoo átokhoz feltétlenül szükséges bábú, nem elég csak egy fénykép?

Figyelt kérdés
Meg persze valami féle személyes tárgy, meg akár hajszál, és azon keresem meg azokat a pontokat, mármint a fényképen, amit gyengíteni akarok??
2013. ápr. 21. 07:30
1 2 3 4
 21/33 anonim válasza:

Szerintem inkább egy kétségbe esett embert kéne látnunk,aki segítséget kér.

Én pontosan ebben a cipőben járok.Átérzem a dühét.

Legszívesebben ordítana az ember ilyenkor.

próbáljunk tartózkodni az ítélkezéstől,ne csak írjuk.Ne csak leidiótázzuk a másikat.

Ha lenne ember,akivel megoszthatná a fájdalmát,nyilván megtenné,hiszen az lényegesen tartalmasabb.

Én részemről ebben a helyzetben bezártam teljesen lelkileg és minimálisra csökkentettem az emberi kommunikációmat.Pusztán önvédelemből.Jóhiszeműség és tisztesség nem erre a világra való fogalmak.

2013. ápr. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
Utolsó jól megmondtad,teljesen igaz, én mindig próbáltam a jót tenni és segíteni másokon, de gyűlt egyre csak és egyre csak, mára eljutottam odáig, hogy ha előttem ugrana ki egy ember az ablakon és szétkenődne nem azt mondom h nem rázna meg de csakis úgy, hogy fúj de gusztustalan, lelkileg nem igazán... Magam is csodálkozok ezen...betelt a pohár és nem igazán érdekelnek a következmények... mostantól én taposok... valamint ha ezotéria rovat mit vártok tudományos dolgokról beszéljünk??? én csak kérdeztem valamit, egyáltalán nem vagyok szakértő.. :D
2013. ápr. 21. 12:09
 23/33 anonim ***** válasza:
Ha még csak szakértő nem lennél, aszondom minden oké :D Még szerencse, hogy nincs nálad rólam egy fénykép, vagy hajszál :D Arra meg ne is gondoljunk, ha valamiért igy, vagy úgy, de esetleg megérdemeljük, amit kapunk, és kicsit magunkba kéne nézni, mert AZ ugye lehetetlen.
2013. ápr. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 Illusi0n ***** válasza:

Nem hinném, hogy totál hidegen hagyna (akár ismeretlen emberről is lenne szó), egy szétkenődött ember látványa az aszfalton. Nagyon gyorsan szembesülnél azzal, milyen törékeny az emberi élet. És milyen közeli a halál.

Tapossál nyugodtan más embereken, és gázolj át mindenkin.

Csak aztán ne csodálkozz, ha már senki nem lesz melletted a bajban, és megkeseredetten fogod bámulni a Barátok Köztet 60 évesen is. Semmid sem marad, amiért érdemes lett volna élni!

2013. ápr. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
Héé a barátaimért tűzbe mennék és ők is értem.... nem erről van szó, hanem idegen emberekről, egyébként meg már annyi vér és erőszak megy mindenütt, hogy sok ember már közömbös eziránt, persze élőben látni más, csak azért mondom, hogy lelkileg ez már nem rázna meg.. :D... am mire 60 éves leszek tuti nem lesz Barátok Közt.. XDXD
2013. ápr. 21. 12:34
 26/33 Illusi0n ***** válasza:

Hát ez az, hogy annyi rosszindulat, vér és halál, fájdalom van már a Világon! Feltétlenül gyarapítani kell! xD Hiszen ezért élünk nem? :D Ez az, mindenki ragadjon egy AK47-est (akinek nincs, a padlásról egy kalazsnyikovot) és kezdjük el gyorsba írtani egymást! :D Ki van benn egy kibelezős buliban? XD


Am, a másik: tv-ben teljesen más egy fejbelövés, vagy árvíz, vagy éhezés...mint azt testközelből látni és megtapasztalni! Lehet, hogy el vagy keseredve, és bosszúra éhes vagy! De hidd el: a bűn önmagában hordozza a büntetést is! Mindenki visszakapja az élettől (emiatt ne aggódj), és Neked semmit sem kell tenned, csupán hagynod, hadd follyon minden a maga medrében! Tanulj belőle, figyelj oda magadra, és move on! :)


A Barátok Közt meg mindig volt, van, és lesz! :D:D:D

2013. ápr. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
Igaz... a Dallast is hogy visszahozták :D
2013. ápr. 21. 12:44
 28/33 anonim válasza:

egész alakos fénykép lenne a legjobb

egyébként nem mondom h ne csináld, de a bosszú (esetünkben az átok) hidegen édes. ne első haragból vagy felindulásból csináld. nyugodj le, és utána, ha még mindig úgy gondolod.

egyébként, mint minden rossz kívánság vagy átkozódás, ebből az okozott fájdalomból is vissza fog rád szállni egy kisebb százalék. szóval körültekintően csináld :)

2013. ápr. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
sokszor, mikor már megbocsájtanék jut eszembe ahogy elbánt velem, meg amilyen módon és amiket mondott akkor, az az undor és flegmaság, meg h kit érdekelsz te...elszállt vele a ló..... ugyhogy nyugi :D hidegen lesz a bosszú, de ez kell hogy megnyugodjak és továbblépjek. :D
2013. ápr. 21. 13:40
 30/33 anonim válasza:
értem. akkor csak annyit: óvatosan és állj bosszút a kis férgen!
2013. ápr. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!