Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A woodoo átokhoz feltétlenül...

A woodoo átokhoz feltétlenül szükséges bábú, nem elég csak egy fénykép?

Figyelt kérdés
Meg persze valami féle személyes tárgy, meg akár hajszál, és azon keresem meg azokat a pontokat, mármint a fényképen, amit gyengíteni akarok??
2013. ápr. 21. 07:30
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Nézzetek már szét milyen világban élünk, a jó nem kifizetődő... eddig pedig azt az utat jártam minden téren, és az eredménye egy roncs, aki a mások által elkövetett hibákért kell hogy szenvedjen..
2013. ápr. 21. 08:43
 12/33 anonim ***** válasza:
84%
Ezt gondold át, azt ajánlom! A mágia nem játék, és hidd el minden amit teszel, még ha csak gondolatban is, az vissza fog találni hozzád. Soha semmi nem történik véletlenül, és nem kellene akadályoznod másokat és önmagadat sem. Gondolkodj el azon, hogy miért kaptad azt amit kaptál. A mágiát pedig hagyd ki ebből, és gyakorold a megbocsátást. Sokkal jobban jársz majd te is!
2013. ápr. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
69%

A mágia CSAK babona, bármit is mondanak róla. Aki hisz benne, annak hatásos.

Ha boldogabb leszel ettől, akkor csináld. De ne csodálkozz, ha semmi nem fog változni az életedben.

2013. ápr. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
76%
Én ebbe nem hiszek! De állítólag a régi vidéken elő emberek értettek az ilyen dolgokhoz. Vannak kisebb úgymond "fekete mágiák" de ahhoz érteni is kell......én biztos nem próbálnáő ki,mert ha igaz akkor annak van hátránya is nem csak előnye.
2013. ápr. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:

Nem arról van szó, hogy "tartsa oda a másik orcáját is", hogy dobja utána a pénztárcáját is, stb. stb.


Ha már egyszer belekeveredett olyan szituba, ahol sérelem érte, akkor majd legközelebb nézze meg jobban, hogy kivel, milyen kapcsolatban, szituba keveredik, egy kicsit alaposabban nézzen körbe, és akkor talán el tudja kerülni az olyan helyzeteket, ahol a "pofont kapja".


Az, hogy az életünkben mi történik velünk, nemcsak a másikon múlik, legalább annyira részesei vagyunk az eseményeknek mi magunk is. Nem lehet csak azt a másikat hibáztatni, ha sérelem ért bennünket.

A Kedves Kérdező először nézzen a saját lelkébe, vizsgálja meg, hogy ő maga mit tett, mielőtt a sérelem érte. Meglehet, hogy az első pofont ő adta, az a másik csak "visszaütött".

2013. ápr. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Nem így van kedves utolsó, hiába próbálsz meg engem beállítani bűnösnek ez nem fog menni... felejtsd már el egyébként ezeket a sablonos dolgokat...
2013. ápr. 21. 10:11
 17/33 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben jártam valaki azt mondta hogy ne tegyek semmit mert megbánom.

Mert most a hitvány emberek ideje van itt, ez el fog múlni és ha bosszút állsz akkor te is közéjük süllyedsz.


Egyetlen dolgot tehetsz:

Valóban készítesz magadnak egy nagy bábút és azt képzeled hogy ő az akin bosszút akarsz állni és ki tombolod rajta a dühödet és a gyűlöletedet. Agyon is verheted meg is ölheted. Képletesen persze és akkor megtisztulsz ahelyett hogy bemocskolnád magadat.

2013. ápr. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
Utolsó, kifejtenéd most egy kicsit ezt bővebben, hogy konkrétan ki és mikor mondta, mert én is ezt kezdem érezni körülöttem... akár privátban is.
2013. ápr. 21. 10:44
 19/33 Illusi0n ***** válasza:

A düh dühöt szül! Nem azt mondom, hogy naívnak kell lenni, és mindent odaadnod első kérésre, hagynod magad!

Csak például próbáld meg tényleg elkerülni a "hitvány" emberek társaságát! Hidd el, aki árt Neked, bármely módon, vissza fogja azt kapni az élettől! Ha viszont jót teszel (ez nem egyenlő azzal, hogy minden idiótán segítesz, és keresed a nyomorultakat...), Te is megkapod "jutalmad".

És a másik: a woodoo (és a fekete mágia dolgai) rosszul is elsülhetnek, ezzel azért vigyázz!

Egyszerűen csak lépj tovább, és tanulj a dolgokból! Például emberismeret...így könnyebben kiszűröd azt, aki rosszat akar Neked!

Volt egy ember (ex), aki rosszat akart nekem (sokféle módon)...csak kaptam tőle a pofonokat két éven át! Én meg túlléptem rajta. Kerültem, ahogy tudtam...

Most ő szívja a **-t. Ennek pedig kárörvendő módon nem örülök, csak nyugtáztam,hogy visszakapta. Majd megtanulja!Az ő élete lett rosszabb és megkeseredettebb, nem az enyém, én halál nyugodtan elvagyok, és nem stresszelem ezen szét az agyam :D

2013. ápr. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
35%

Kicsinyesség, önsajnálat, önzés, rosszindulat, bosszúvágy, harag. Nem is értem miért használt ki téged az a sok gonosz ember. ANNYIRA véletlen lehet és biztos, hogy előtte se voltál ilyen, csak utána. Javasolnék inkább némi humort és érett felfogást a nyilvános vergődésed helyett, azzal könnyebben előrejutsz, mint a fényképekre való hajszálrakosgatásokkal.

De felteszek már én is egy kérdést, hogy mik a legközelebbi lottó nyerőszámai. Ha már vudumágusok, ufó szakértők, telepaták és álcázott földönkivüliek is vannak az oldalon, valakinek ezt is tudnia kell.

2013. ápr. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!