Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A Telihold miben, és milyen...

A Telihold miben, és milyen mértékben befolyásolja az okkult tevékenységeket, pl átok, rontás?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 23. 12:24
 1/5 Illusi0n ***** válasza:
Felerősíti.
2013. ápr. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%

Sehogy! Eleve nincs és soha nem volt igaz se a mágia se a rontás semmi ilyen marhaság.


a Hold azért volt jó szerelő az ilyen széltolók ügyeskedésénél mert sötét volt és csak a Hold világított ez afféle misztikus színpadot biztosított a szélhámosoknak és könnyebb volt a kézzel való trükközés, manipuláció, mint nappal amikor jobban látszana a csalás!

2013. ápr. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Scotty97 válasza:

Mami!

Ha szerinted az egész csak trükk, tartsd meg maadnak, ne pedig beszólj másoknak!

Nem volt itt olyan kérdés, hogy létezik-e mágia. Menj máshová, mert ebben a kategóriában mindenkit csak oltoatsz.

U.I.: Elnézést, hogy ide írtam ezt.

2013. ápr. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Scotty97, most mond meg nekem-- Átok vagy rontás? miért kell meghagyni valakit téves, és hallott információkban?


Valakit először is ismerni kell személyesen ahhoz hogy a tudat, mint lélek energia az illetőhöz eljusson-- tehát idegent nem lehetséges!


Ami még fontosabb, hogy ha valaki ilyen szemétséget követ el egy ismerősével szemben-- mert el lehet követni!-- De arra számíthat, hogy mint valami bumeráng vissza is tér a küldőhöz!!


szóval ne vacakoljatok és próbálkozzatok olyasmivel amiről fogalmatok sincs mi által jöhet létre-- mert amit itt-ott olvastok, hallotok sódert, az erre nem ad magyarázatot sehol.


Vagy talán Te Kérdező vagy Te Scotty97, tudod talán minek köszönhetően lehet elérni? vagy azt, hogy ha el is éri valaki, akkor az milyen veszélyeket okozhat REÁ nézve és az mi miatt történhet meg?


Na ezért írtam azt amit írtam NE NE NE-- részint a babonaság egyik talpköve, mert a legtöbb estben csak szélhámosság, másrészt mint ahogy fentebb írtam veszélyes!

Tehát inkább NE NE NE!!!

2013. ápr. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha a Hold "üresjáratban" van, nem lehet mágiát űzni.


Ha tele van, nagyon is lehet.


Vissza is üt mindre egytől-egyig.

2014. márc. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!