Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Lehet hogy el vagyok átkozva?...

Lehet hogy el vagyok átkozva? Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
2 évvel ezelőtt még mindenben szerencsés voltam.Iskolában és barátnő szerzésben. De egyszer valahogy minden elromlott rontottam az iskolában elhagyott a barátnőm és azóta egy lány sem jön a közelembe mindent elrontok semmit sem tudok már rendesen meg csinálni.mit tegyek hogy vége legyen?

2013. ápr. 20. 17:03
 1/7 Illusi0n ***** válasza:

Változtasd meg a hozzáállásodat, és max menj el egy auratisztításra!

Ha pozitívan kezdesz el gondolkodni, általában jóra fordulnak a dolgok! Találj ki magadnak célokat, valósítsd meg, legyenek hobbijaid, légy kezdeményező típus!

És nem úgy állj neki a dolgokhoz, hogy: Á, úgysem sikerül nekem semmi!

2013. ápr. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat.De sajnos ebben a borzalmas 2 évben azt tanultam ha úgy állok valamihez hogy nem fog sikerülni akkor kisebb lesz a csalódás ha nem sikerül.De ha sikerül akkor annál nagyobb lesz az öröm. Amúgy hol lehet ilyen auratisztítót találni?
2013. ápr. 20. 17:56
 3/7 Illusi0n ***** válasza:

Hát, neten semmi képpen (a legtöbbjük átverés). Én **sokhoz jártam annó (amikor ismerkedtem a pránával).

Ez egyfajta energia kezelés (relaxáltat).

Nah, látod, mondom én , hogy a hozzáállásoddal van a gond!

Ha úgy állsz hozzá, hogy kisebb csalódás ér, ha nem sikerül, és ha sikerül nagyobb az öröm, akkor ezen sürgősen változtass! Ez csak a negatív gondolatokat vonzza be! Ha pozitívan állsz hozzá, például:

Nekidurálom magam, és megcsinálom! Az a pozitív hozzáállás. És ha nem is sikerül, fel kell állni, megrázod magad, és azt mondani: nem baj, ha elbuktam, akkor is meg tudom csinálni, és ebből csak tanultam! :)

Legközelebb tudom, milyen hibákat követtem el, most nem fogom!

Egy kisgyerek, mikor tanul járni, számtalanszor elbukdácsol...de nem azt mondja magában: jó, akkor nem állok fel, gurulva fogok közlekedni! :D

Jó, fenékre puffan párszor, de megtanul járni :D És könnyebb két lábon az élet! ;)



** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2013. ápr. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne higgy az ilyen ostobaságokban. Ha elmész egy ilyen "auratisztítóhoz", csak a pénzedet nyúlja le. Csaló mindegyik.
2013. ápr. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én aura tisztítást is szoktam végezni írj ha érdekel.
2013. ápr. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez bizony lehet átok. De csak lehet!


Egy biztos: Ha valaki dolgozik rajtad akkor amit ma kitisztíttatsz azt holnap visszarakja. Így hiába mész aura tisztítóhoz másnap ugyanott leszel ahol voltál; kivéve azt az 5-6 ezer forintot amit kér majd tőled.


Másik probléma hogy nem minden átok az aurában van így lehet hogy hiába tisztíttatsz!!!!


Ha bővebben érdekel a téma írj privit!

2013. ápr. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Illusi0n ***** válasza:

Előkerestem a telefonszámot (kissé kutakodnom kellett, mert nem a telefonomban volt). Van egy ember, aki biztosan tud segíteni, ha arról van szó, hogy "kötés" van Rajtad! Ez azt jelenti, hogy valaki (akár csak gyakorlásképp is), vagy kérésre "rontást" küldött Rád. Kötés (ennek sok sok fajtája van), ami például blokkol tudat alatt, hogy pozitívan éld meg a napjaidat, pozitívan állj a dolgokhoz.

Ha érdekel a telefonszáma, és el tudsz menni Pestre, megadom priviben. Én egyszer voltam nála. Nekem a párkapcsolatommal voltak problémáim 2 éve, mert elég meredek szituációban jöttünk össze, és megbántottam az exem. Aki mellesleg ismert egy jóst (aki fekete mágiához is értett), és kaptam egy negatív kötést ennek hatására. Hát, nem volt piskóta: depressziós voltam, amihez hozzákezdtem, minden elromlott, a barátaim már eltávolodtak (mondván, hogy furcsán viselkedem)- pedig előtte minden összejött az életben, és ahogy terveztem, meg is valósultak, boldog voltam!

Én egy olyan kötést kaptam, hogy "mindent" fogadjak be, jót, és rosszat (főleg azt). Állandóan rossz dolgok történtek velem, megtámadott pl egy kóbor kutya, és a kezemben lévő csivavámat kitépte a kezemből (ráadásul ismertem a kutyát, az utcából), és megölte. Kirúgtak a munkahelyemről. Az exem fenyegetőzött, és zaklatott...Nem volt pénzem, csak a Szerelmem állt mellettem.

Elmentem, megcsináltam amit mondtak (bár bevallom, kissé szkeptikus vagyok ezzel szemben), és azóta újra a régi életem élem: Együtt vagyunk, összeköltöztünk, van egy jó munkahelyem, két kutyusunk, akik egészségesek, és boldogok. És senkitől nem függünk. :)

2013. ápr. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!