Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Sátánisták! Mennyire gyakran...

Sátánisták! Mennyire gyakran fordul elő, hogy egy magas rangú guru közületek megtér Jézus Urunkhoz, az igaz hitre? (VIDEO)!

Figyelt kérdés

A videoban egy sátánisták által elismert legmagasabb vezető, un. Fekete BoszorkányKirálynő beszél saját életútjáról, melyben megjárta a poklot szó szerint és onnan, ahonnan már szinte lehetetlen visszatérni a fénybe, neki mégis sikerült.


Mennyire gyakori az, hogy egy ilyan magas rangú vezetőtök ugymond megvilágosodik és megtér Istenhez ?


A video szerint ez gyakori tendencia alacsonyabb rangú sátánisták körében, de vezetőitek esetében azért ezt ritkán hallani. ti hogyan élitek meg azt, hogy egy Isteni szintű nagy tudású papnőtök, aki egyik nap ellátott tanácsokkal, másnap megtér a számotokra ellenkező vallási irányzathot? Mit éreztek ? Mit csináltok ? Hogyan élitek ezt meg? Mit tesztek ilyenkor?


Mennyire gyakori ez?


http://www.youtube.com/watch?v=oOscERCaff8&list=PLA606BEFBA6..


Mennyire fordul meg a fejetekben, hogy nem az az igazi vallás amit vakon követtek ? Egy olyan ember, aki teljesen hasonlóan gondolkozott, látta a világot, sőt ! Jobban képviselte a vallásotokat sátán előtt, egyik napról a másikra, már teljesen másképp gondolkodik. Mennyire gondolkoztat el ez titeket ?


2013. máj. 17. 21:05
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
93%
Kereszténység mint igaz hit? :O
2013. máj. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
60%
Sátánisták vs keresztények? Olyan, mint amikor két politikai hatalom vitatkozik. Nem tudom, hogy melyik hazudik jobban.
2013. máj. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
89%
Kár, hogy ezek az állítólagos "fekete boszorkányok" nem léteznek, szóval eléggé kamu szaga van...Sátánizmusnak nincsen köze a boszkorányokhoz, ha még valami wicca papnőről szólna, akkor még egy fokkal tűrhetőbb lenne, de azok sem igazi boszorkányok...
2013. máj. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

A történet első felében elég sok igazság van,

a második fele már gyanúsabb.


Szerintem a kereszténységbe való betéréssel is fogságra ment, olyan fogságra, ami

az előző állapotához képest,

egy darabig szabadságnak tűnik.


Egyetlen szabadság van: amikor az ember önmagával azonos.

Semmilyen más szabadság nincs.

2013. máj. 19. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
A gonosz szektavezetők (pontosan nem tudom minek szokták nevezni: "acolyte" :) ) és a papok pont ugyanabba a kategóriába tartoznak. Csak pofáznak, de semmi hatalommal nem rendelkeznek. Se varázserőt, se a bűnbocsánat jogát.
2013. máj. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
isteni szintű nagytudású papnő....hát erre annyi sztem hogy ha valaki nagy tudással bír nem azt az oldalt szolgálja:)
2013. máj. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
34%
A mai kereszténység és a mai sátánizmus egyaránt egy pestis . Az igazi kereszténység az Jézussal halt meg 2000 éve és akkor még tényleg az emberi szeretetről szólt, azóta csak félremagyarázások vannak, Jézus eredeti tanítását is cenzúrázzák (apokrif iratok) meg a papok is kihasználják a hívőket . A sátánizmust meg gyakran összemossák a pogány okkultizmussal ezt meg megint nem kéne . A sátánisták az ördög imádásával elkövetnek egy nagy hibát : még az emberiséget teremtő "isten" hús-vér személy volt addig az ördög csupán egy illúzió ami az emberek lelkében van .
2013. máj. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

"sátánisták által elismert legmagasabb vezető, un. Fekete BoszorkányKirálynő"

Ez melyik kisvárosi ördögimádó klub? Mert az általam ismert szervezetek (és azokból is annyi van, mint égen a csillag) egyike se használja ezeket a címeket.

Az pedig, hogy valamelyik interneten összeverődött "nagyononoszsátánista" tinédzserklub tagjai krisnások lesznek nagyjából annyira meglepő, mint hogy keleten kell fel a Nap.

2013. máj. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Háhá ez vicces tudod nem vagyok sátanista de azt tudom a vallásról hogy max akkor lépnek ki ha nem akarják ki tenni magukat dolgoknak , de nem sűrűn leszek megint keresztények
2013. máj. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
én Vallásos vagyok (Római Katolikus)Aki "találkozott" a sátánnal,vagy akaratosan azt állítja az nem térhet meg
2013. jún. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!