Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Asztrológia hívők! Válaszolnátok?

Asztrológia hívők! Válaszolnátok?

Figyelt kérdés

Sokan érvelnek,és sok helyen olvasható az az érvelés hogy "minden jegynek van egy fő motívuma".Ekkor általában elkezdik sorolni hogy melyiknek mi is ,és engem ezzel sokáig meg is tévesztettek.Ugyanis én teljesen a vízönbtő állítólagos tulajdonságait képviselem,és februári gyermekként,ez elég logikus is lenne.A vízöntők állítólag nagyon analitikusak,tudományosak,elmerengők,maguknak valóak,és éleslátásúak.És e miatt egy ideig adtam is esélyt ennek a csillagjegyesdinek.De sok más érv után,főleg az ütötte bele az asztrológia koporsójába nálam az utolsó szeget,hogy megnéztem híres emberek (csak tudósok) életét,személyiségét,és születési hónapját.


És a kérdés erre irányulna:Hogy lehet az,hogy ezek az emberek mind nagyon hasonló személyiségűek voltak,mégis hihetetlenül nagy távolságok vannak a születési hónapjaik közt?Sorolnám:


-Albert Einstein:Híres volt az egyedi látásmódjáról,és makacsságáról.Egyetemi tanáraival is gyakran folytatott kisebb nagyobb csatározásokat,melyek további életét eléggé megnehezítették (tanáraival olyan ellenszenves lett hogy ezért nem tudott rögtön jó ,hozzá illő munkát vállalni,és így került a szabadalmi hivatal íróasztala mögé)Ő március 14-én született.


-Michael Faraday angol fizikus.Az ő eltökéltsége és kitartása is híres volt,illetve a kor egyik leg innovatívabb fizikusa és feltalálója is volt.Kezdetben szegény sorú kovács családból indult,innen lett könyvkötő,és végül tehetségét látván előadásokra hívták,és felfogadta Daly tanítványának.Merőbven új elképzelései voltak az elektromos áramról,ami még a Cambridge egyetemmel is néhol ellenmentek.Ő szeptember 22.-én született.


-Egyik természetéről leghírhedtebb tudós volt.Rengeteg tudós kollégájával került összetűzésbe,és ez általában abból adódott hogy nem egyezett a fizikáról,vagy matematikáról való véleményük.Szintén már ifjú korában nagy érdeklődést mutatott a fizika felé.Ő született december 25-én.


-Leonardo Da Vinci.Őróla már nyilván mindenkinek az ugrik be hogy elvonult,magának való,tudását és kíváncsiságát valamint újítás iránti vágyát kis alkotótermében kiélő öregember.Született január 8.


De vannak még sokan.És az érdekes hogy személyüket tekintve mind nagyon hasonló.Pedig csak a néhány felsoroltból is mennyien voltak más más csilagjegyben!Voltak itt vízöntők,kosok,bakok,halak,ikrek.Erre mi a magyarázatotok?Elvileg ezeknek a tulajdonságoknak nem egy max 2 hónapban kéne koncentrálódniuk?



2013. jún. 4. 10:38
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Bocsánat,a harmadik tudós lemaradt.Aki Faraday alatt van az Newton.
2013. jún. 4. 10:40
 2/21 anonim ***** válasza:

Szerinted az, hogy

"Elvonult, egyedi elképzelései voltak, magának való volt, kíváncsi"

EZEK SZERINTED személyiségi jegyek? Neked abszolút elképzelésed sincs milyen lehet egy ember.

Csak hogy meséljek neked egyébként, legtöbbjük a felsoroltaknak Figyelem zavarral küzdött, Einstein ennek (is) köszönheti egyedi látásmódját a dolgok iránt, azt, hogy problémákkal nézett szemben a hétköznapi dolgokban, és azt, hogy ami érdekelte abban viszont egy igazi géniusz volt. Ez igaz nagyon sok mentális betegre.

A nagyot alkotott emberek közt rengeteg volt a hiperaktív, ahogy spiritualitásban sokszor megtalálhatod


"Indogók"

2013. jún. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Elnézést, elgépeltem...

Szóval Indigók, Vándorok.

2013. jún. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Tisztában vagyok vele mitől voltak nagyok a tudományban.

Amit te leírtál az a tudományos álláspont.az agy szerkezete határozza meg a viselkedést,egyedfejlődés lélektani részét,illetve a veleszületett genetika.Ez a tudomány álláspontja,amit én is elfogadok.


De engem az ezoterikusok ott is az asztrológia hívők véleménye érdekelne.

2013. jún. 4. 11:08
 5/21 anonim ***** válasza:

Elmondom akkor neked, hogy a hiperaktivitásnak semmi köze az agy fizikai szerkezetéhez, szimplán viselkedés probléma. Ne dőlj be a maszlagnak, ők csak az az amphetmine származékokat akarják eladni.

Tapasztalat. Saját tapasztalat.

2013. jún. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
74%
És ez vonatkozik a depresszióra, mániás dolgokra, add/adhd-ra, pánikbetegségre, és még kitudja mennyi "mentális" problémára. Legtöbbjük egy szimpla spirituális felébredéssel meglenne oldva.
2013. jún. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Jó,inkább privátba írj,mert nem szeretném neurológia felé terelni a témát.Előre bocsátom:Nem vagyok nagy agykutató.Inkább csillagászatban vagyok tájékozott,és pont ezért is támadom az asztrológiát.
2013. jún. 4. 11:18
 8/21 Antimod ***** válasza:

"Amit te leírtál az a tudományos álláspont.az agy szerkezete határozza meg a viselkedést,egyedfejlődés lélektani részét,illetve a veleszületett genetika.Ez a tudomány álláspontja,amit én is elfogadok."


Akkor itt jön a svédcsavar:

szintén "tudomány tény", nem is oly régóta, hogy az elmélyült, rendszeres meditáció megváltoztatja az agy fizikai szerkezetét, pozitív irányban. Így a hatás minimum visszafelé is érvényesnek tekinthető (vagyis már eldönthetetlen, mi határoz meg mit), éppen ezért véleményem szerint mindkettőt egy külső, a tudomány által még nem lokalizált forrás határozza meg.

2013. jún. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Javaslom rá a védikus asztrológiára az egyik n betüs torrent oldalon, esetleg ott találhatsz valamit...
2013. jún. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Igen egyébként, ez a kedvenc részem a tudomány álláspontjával kapcsolatban...


A depressziót a szerotonin alacsony szintje okozza, és emiatt van a lehangoltság, rossz kedv.

AHA. Nem ám fordítva. De nem ám! Ezért lehetséges meditációval kb. 3nap alatt elfelejteni a depressziót. :D

2013. jún. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!