Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Nem akarom elveszteni ezt az...

Nem akarom elveszteni ezt az életemet! Hogyan érhetném ezt el?

Figyelt kérdés
Ha meghalok, és reinkarnálódok, akkor el fognak veszni az emlékeim. Márpedig végre úgy érzem, hogy megtaláltam az otthonomat, a barátaimat, és úgy érzem, végre tartozok valahová. De ez nem lesz így örökké. Én viszont azt akarom, hogy örökké tartson, és az elkövetkezendő összes életemben emlékezzek erre az egyre. Valaki tud segíteni?
2013. ápr. 20. 22:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
41%
nem, nem tud. szokd meg a gondolatot, hogyha meghalsz, bármi is lesz utána, rohadtul nem fogsz rá emlékezni. ha nem bírod feldolgozni, kezeltesd magad.
2013. ápr. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
12%
Gondolkodj egyszerűen: meghalsz és kész. Nincs tovább, nem jössz vissza, nem leszel még egyszer. Eltűnsz. Megszűnsz létezni.
2013. ápr. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 kavinton12 ***** válasza:
100%

" De ez nem lesz így örökké. "

Ez a kulcsmondat.Semmit nem tudunk megtartani,ezért erre kell" trenirozni" magunkat.

2013. ápr. 21. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
0%
Nem fogsz reinkarnálódni. Meghalsz és nincs tovább, fogadd el.
2013. ápr. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
59%
Isten kitörli az ilyen emlékeket,mert ha mindenre emlékeznénk,akkor ahhoz húznánk jobban,amik voltunk előző életünkbe és jelent nem tudnánk úgy értékelni. Szerintem jobb is így. A lelkünket ápolni kell! Én sokat meditálok és nagyon jót tesz na meg a relaxáció :-) Az interneten meg tanulhatod. Jót tesz hidd el! További szép napot!
2013. ápr. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Ásd bele magad a neurális hálózatok tudományába -> találd fel az első mesterséges agyat, ami tökéletesen úgy működik, mint az emberi agy -> találd fel, hogy lehet digitalizálni az ember agyának teljes tartalmát (öntudatot, emlékeket, mindent) -> töltsd fel a tudatod a mesterséges agyba -> csatlakozz a hálózathoz és hozz létre egy rakás másolatot -> fejlődj és válj halhatatlan, digitális istenné.


Mindössze ennyi.

2013. ápr. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Isten nincs. Köszi a többieknek!
2013. ápr. 21. 23:44
 8/22 Antimod ***** válasza:
55%

"Ha meghalok, és reinkarnálódok, akkor el fognak veszni az emlékeim."


Nem fognak. Legfeljebb egy újabb inkarnációdban nem férsz hozzá mindhez, legfeljebb közvetetten a tapasztalataidhoz. Akik most körülvesznek, melletted lehetnek a későbbiekben is - más szerepben, más körülmények között.

Azonban a reinkarnáció sem tart örökké, egyszer abból is kilépsz majd, mikor már nem nyújt számodra újat a földi lét. Azokon a magasabb szinteken már valószínűleg minden földi tapasztalatod egyszerre a birtokodban lesz - mint ahogy az inkarnációk közti állapotban is.

2013. ápr. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
40%
Ez szerintem is így van, mint ahogyan az előző leírta.
2013. ápr. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
25%
Ha Isten nem lenne te hogyan lennél? El mondanád légy oly szíves!!!!!! Gondolkozz elsőbe!
2013. ápr. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!