Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mágiában gyakorlott személyek?

Mágiában gyakorlott személyek?

Figyelt kérdés
Szeretnék pár ötletet segítséget kérni azoktól akik járatosak a mágiában...és akik valóban nagyon jók benne kérlek azok irjanak privátot vagy bármi köszönöm szépen előre is:)
2013. jún. 16. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Én jártas vagyok a mágiában a Roxforton tanultam és

profin tudok seprűvel versenyezni.

2013. jún. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

ha nem érdekel a téma minek írsz ide?:)

nem érek rá a hülyeségekre :)

2013. jún. 16. 22:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Én tudok ajánlani valakit, de priviben. Írj rám.
2013. jún. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25%
Ha a mágia igazi titkaira keresed a választ, arra csakis önmagadtól kérhetsz segítséget.A közhiedelemmel ellentétben mágiát tanítani nem lehet, titkait kiadni pedig felesleges, mivel az igazi ősi mágia használatára születni kell.Azonban ne csüggedj 10 emberből, aki a gyakorikérdések.hu-ra regisztálva van, legalább 7nek hihetetlen tehetsége van a mágia használathoz,azonban egyikük sem tudja ezt magárol.Legjobb módszer hogy megtudd, te ezen emberek közé tartozol az, hogy menj oda a hozzád lekzölelebb lévő emberhez, tedd homlokára a tenyered és koncentrálj erősen arra hogy felgyújtod magad, ha sikerül, akkor gratulálok képes vagy mágiát használni.És hogy hogyan oltsd el magad? az nem szükséges, minden boszorkánynak máglyahalál jár.
2013. jún. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Támogatom a felettem levőt :)

Ajánlom J. K. Rowlingot, vagy Uri Gellert

2013. jún. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ha nem hisztek benne mi a fa*zt kerestek itt? nem vagyok idióta kis naiv emberkék tanácsára kíváncsi ... ;)
2013. jún. 22. 18:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Potter Albert vagyok. Miben segítsek?
2013. jún. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
zsírxd
2013. júl. 1. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!