Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Segítene valaki nekem ebben?

Segítene valaki nekem ebben?

Figyelt kérdés

Na, szóval arról van szó, hogy a mamám évekkel ezelőtt meghalt, de csak most nem olyan rég tudtam meg. A papa megszakította velünk a kapcsolatot akkor és lehetetlenség volt beszélni vele.

Nem tudtam elbúcsúzni a mamától akkor. Csak szeretnék elbúcsúzni tőle, és tudatni vele, hogy hiányzik, szeretem és hogy ő volt a világon a leges-legjobb mama.

Talán ez így bután hangzik, nem igen vagyok az ilyen dolgokkal képben, de nem tudok megnyugodni, amíg ezt el nem mondom neki valahogy.

Mit tudnék csinálni? Van erre valami mód? Valaki segítene?

Köszönöm!:)


2013. jún. 22. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Meg kell idézni a szellemét. :) a neten tök jó módszerek vannak. Nem tudom biztosra mondani, h hatásos,én még soha nem csináltam. De egy próbát megér,ha ennyire szeretnél beszélni vele! :)
2013. jún. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
Nem szerencsés idézni, veszélyes lehet, mert kapukat nyitsz meg. Főleg, ha nem értesz hozzá. Egyébként több módszer van rá. A gondolat meg akarja valósítani magát, így ha arra gondolsz, ő érzi. Privátban talán többet mesélhetnék, ha úgy látom. :)
2013. jún. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Csak simán, ha egyedül vagy, akkor beszélj hozzá! Mintha ott lenne veled... Megérzi majd... :)

Mondj el neki mindent őszintén, hogy mennyire szeretted és hogy milyen jó mama volt...

2013. jún. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Idézni nem merek, mert már egyszer csináltam egy barátnőmmel és rossz vége lett. Szóval így egyedül tapasztalt ember nélkül ezt nem csinálom.

Ezt a koncentrálós mélyen gondolós dolgot viszont kipróbálom:)

2013. jún. 22. 12:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez az idézés marhaság de a menyből lát téged és hall is.
2013. jún. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!