Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan sajátíthatom el a...

Hogyan sajátíthatom el a tudatos állom technikáját?

Figyelt kérdés
Értelmes válaszokat kérek!

2013. jún. 29. 13:09
 1/4 Megidézlek ***** válasza:

két alap technikát ismerj meg először, első


Valóság teszt, ez arról szól, hogy szokásoddá teszed a valóság tesztelését. Az álomban ez felfog benned merülni, és rájössz, hogy álmodsz. Googlizd ki, hogy kell


Második a WILD technika, itt relaxált állapotban, mozdulatlanul megvárod amíg az álomba belépsz. Lefekvésnél megtartod a tudatod. Nehéz nagyon, de biztos sikerrrel kecsegtet, ha sokáig gyakorlod.


Erre a kettőre épül több is, pl. REM fázisban felébredvén WILD ozol, így könyebb valamivel.

Googlizz

2013. jún. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :D
2013. jún. 29. 15:37
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

arra gondolsz hogy azt csinálsz az álmodban amit akarsz?

mert ha igen akkor én abban tapasztalt vagyok,

mikor régen álmodtam akkor meg próbáltam benne azt tenni amit akarok, de kis idő után felébredtem mert az "elmém" észrevette hogy alszom, és kidobott.


sokszor csináltam ezt, ezután hogy sokat csináltam kb. egy hónapig nem álmodtam semmit, ez után valami történt de nem tudom hogy mi, és azóta úgy irányítom az álmom ahogy akarom, persze van amikor nem teljesen de akkor felébredek,


példa: nem rég volt egy rémálmom, egy olyan horrorfilm féleségű, ott azt teljesen át kellett élnem irányítás nélkül, utána másodszor is azt álmodtam de akkor már éreztem hogy ezt már ÁLMODTAM, rájöttem, attól a pillanattól fogva a horror film eléggé megváltozott mert tőlem féltek a szörnyek xd ( repülés, hatalmas erő stb.)

2013. jún. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Figyelj arra tudatosan hogy,hogyan alszól el,mire gondolsz és ösztönözd magad arra hogy nem álmodsz rosszat.Idöbe fog telni de ha tudatosan csinálod rájössz a módszerre.Nekem mostmár nincsenek álmokkal bajaim,de régen sokat álmodtam rosszat és akkor bevált.
2013. júl. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!