Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Nem lehet belőlem sátánista...

Nem lehet belőlem sátánista amiatt, hogy meg vagyok keresztelve?

Figyelt kérdés
Eléggé a Sátánhoz vonzódom kiskoromtól kezdve, hosszú időkön keresztül vele álmodtam. A családom megkereszteltetett, nagy nehezen 1 évig templomba járattak amit rühelltem, egyszerűen gyűlöltem, volt rá példa, hogy végig karmoltam a pap kocsiját is, akkora düh volt bennem emiatt, utáltam ahogy a gyónásnál faggatott -.- , gyűlöltem a keresztényeket, mindenkit aki miatt oda kerültem, legszívesebben lekaparnám a bőrömöt ott ahol a szentelt víz hozzám ért, és egyszerűen nem tudom megközelíteni a templomot annyira, hogy bemenjek, vagy közelítsek az ajtóhoz, rossz érzésem lesz tőle, és nem akarom, hogy emiatt a kereszténységem miatt ne lehessek sátánista :(, mert gyűlölöm és akaratom ellenére vagyok ez, etől még lehetek sátánista vagy valahogy ezzel megtudok szabadulni a kereszténységemtől? Mert nem bírom utálom egyszerűen :(

2013. jún. 30. 15:34
1 2
 11/13 anonim válasza:
61%

Isten áldjon !

Te nem Istent szereted

2013. aug. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én Buddhista és katolikus vagyok szóval 2 istenben hiszek!~~~>>>))))))) Ha te a sátánnal foglalkozol az hamar el bánhat veled. Vagy te valami szörnyű hibát követhettél el amit isten sem tud meg bocsátani? Azt ajánlom neked hogy felejtsed el sürgősen a negativ dolgokat és inkább legyél hitetlen és légy normál ember mert az ördög az nem vezet jó dolgokra annál ha egyszer is hibázól az tényleg magával ragad.
2015. szept. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Xd
2015. okt. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!