Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Kinek érdemes eladni a lelkeme...

Kinek érdemes eladni a lelkemet, Istennek vagy Sátánnak? Melyik kínál jobb kondíciókat?

Figyelt kérdés

Egyszerűen meguntam a folyamatos harcot a karmámmal. A sors mozdíthatatlan akadájokat gőrdít elém folyamatosan. Így úgy döntöttem, hogy beállok én is a nagyok közé.


Kinek adjam el a lelkem szerinted ? Lehet Istennek ? Ok: A legnagyobb erő. Végsősoron legyőzi Sátánt és a végtelenhez konvergált időben egyszer úgy is Ő fog uralkodni és az ővéire dicsfény és öröm vár, a kárhozottakra pedig szenvedés. Sátánnak ? Ok: Ő a gonosz,, aki mindenkit kárhozatba taszít és azt akarja, hogy mindenki szenvedjen mint Ő. Most Ő uralkodik, azaz mint a politikában az ő kedveltjei lesznek a sikeresek az életben :Politika, Hollíwood, Illuminátusok, Szabadkőművesek, Bankárok, Hitelnyújtó uzsorások. Aki beáll Sátánhoz az egy szép hosszú ideig kb 300 trillió évig sinen van.


Vajon aki itt eladta a lelkét Sátánnak, az ugyanúgy befutott mint Kate Perry ? [link] Fényűző életet él Óbudai rezidenciájában? Vagy csak egy lecsúszott gettóban vegetál egy kis albérletben, zacskóslevest eszegetve ?


aki Istennel adta el a lelkét, annak sikeres az élete ? Megvilágosodott?Banki szaktanácsadó egy sikeres magáncégnél ? Vagy csak egy szegénységben élő hittantanár?


Vajon kinek érdemes eladni a lelket ? Legvégül Isten győz biztosan vagy Sátáné lesz minden addigra ? Adnál tanácsot?


A sors miért gőrdít az ember elé megoldhatatlan akadályokat a párkapcsolatban : Olyanoknak szán a sors melyekkel képtlenség kijönni és perverzek. Munkahely : Szűklátókörű, állandó eredményorientált vezetők. Vajon direkt azért gördít a sors elénk ily akadájokat, hogy eladjuk lelkünk valakinek? Mivel egyedül úgysem bírkózól meg ezekkel. Előbb utóbb külső segítségre szorúlsz.


Milyen tanácsot adnál nekem és a hasonló helyzetű magányos embereknek?



2013. júl. 8. 16:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
47%
Napkirály: a Hollywoodi filmek és horrorsztorik mind azt sulykolják beléd, hogy a Sátánizmus rossz és gonosz és félelmetes. A fél világ keresztény irányítás alatt áll, nem is csoda, nekik pedig az az érdekük, hogy ne tudd az igazságot, mivel akkor nem leszel keresztény. Ha kevés a keresztény, gyengül a hatalmuk.
2013. júl. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 xeniah ***** válasza:
Utolsó, ha azt gondolod, hogy igaz, amit leirtál a sátánizmussal kapcsolatban, akkor te még csak lájtosan vagy benne. A Sátán a hazugság atyja, mindenkit próbál átvágni. Olvastam olyannak a történetét, aki (mély) sátánizmusból jött ki. Részt vett emberáldozaton is (kisbabát áldoztak fel és ették meg a szivét), és ez nem egy horrorsztori. Ugyanezt akarták az ő gyermekével is tenni, amikor egy szeánsz alkalmával teherbe esett a vezetőtől. Ekkor menekült el, egy másik országba, és a könyv leirja, hogy végül hogyan találkozott Istennel. Elég hosszú folyamat volt a gyógyulása mindazokból a sebekből, amiket ott kapott, de hála Istennek, teljesen megszabadult a félelemtől is. Eléggé horrorisztikus dolgokon ment át, de ez a valóság volt számára, nem egy hollywoodi sztori :(
2013. júl. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

ma 19:17

Az ilyen történeteket keresztények TALÁLJÁK KI, hogy befeketítsenek minket. A Sátánizmus azért tegyük hozzá, pár ezer évvel régebbi vallás a kereszténységnél. És most nem a LaVey-féle lázadó kamaszokról beszélek. A hazugság mestere, mi? Jó keresztény hagyomány, hogy a saját sarukat másra kell kenni. Olvasd el párszor a bibliát. Én megtettem. Aztán olvass el néhány ősi valláshoz kapcsolódó könyvet, olyat, ami régebbi mint a biblia. Én ezt is megtettem. A biblia nagy része azokból van összelopkodva, csak ami nem egyezik az elveikkel, azt gonosznak titulálták, ezt nyugodt szívvel kijelentem. Ki is a hazugság mestere?


A Sátánizmus egyik alapja, hogy az élet minden formáját tisztelni kell. Ezért nézünk mi undorral az ilyen beteg történetekre, de egyébként az "ördögűzős" meg hasonló sztorikkal is ez a helyzet. Ilyen is csak keresztény ember agyából pattanhatott ki, végül is az ő szokásuk volt a tömeggyilkosság. Szodoma, Gomorra, özönvíz... vagy akár az inkvizíció, mond ez neked valamit? Ha akkora hatalmuk lenne mint régen, megtennék újra. Ebből én nem kérek, köszönöm. Ahogy a kereszténység életellenes dogmái miatt kialakult komoly lelki gondjaikat mosolygós álarc mögé rejtő egyének térítéséből sem.

2013. júl. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 xeniah ***** válasza:
Utolsó, csak annyit mondanék még neked, hogy ha egyszer majd úgy érzed, hogy szabadulni szeretnél, akkor tudd, hogy egyedül Jézus Krisztus tud téged megszabaditani. (Most talán csak nevetsz ezen, vagy felháborit, de hátha majd eszedbe jut, amikor szükséged lesz rá)
2013. júl. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A vallás azt tanítja Istent szolgálni kell nem eladni neki a lelkünket.
2022. szept. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!