Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Vannak olyan emberek akiket...

Vannak olyan emberek akiket érdekel a mágia/okkultizmus illetve akik a napjaik során is alkalmazzák ezeket?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék olyan emberekkel kapcsolatot felvenni illetve beszélgetni, akik alkalmazzák ezeket a mindennapi életük során. Lenne pár kérdésem is..köszönöm szépen előre is a válaszokat :)



2013. júl. 9. 12:30
 1/2 Aranyszami válasza:
Nem hiszem, hogy találsz. Ha itt jelentkezik valaki, aki használja rendszeresen (ha igaz egyáltalán), az valószínűleg nem érti mit csinál, és jobb ha nem beszélgetsz vele. Szerintem, ha érti és van esze, nem fog jelentkezni a neten és sehol máshol, mert ezzel kvázi céltáblát rakna magára... Másrészt szvsz nem tudnál mit kezdeni az információkkal, csak érdekesség lenne, használni nem tudnád, ahhoz tanulni és fejlődni kell. Elég komolyan...
2013. júl. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 sobo8 válasza:

Az okkult elméletek esetében legtöbbször elfogadom mások meggyőződését. Igaz, csak a nekem rokonszenveset.

A gyakorlataim nem okkultak, viszont az általunk ismert történelem előtti korokból származnak. Én úgy hivom, hogy:a kilenc elemi kultusz felhasználása.

2019. dec. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!