Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Van itt hiteles mágiával/okkul...

Van itt hiteles mágiával/okkultizmussal foglalkozó személy?

Figyelt kérdés
Olyan valakire gondolok, aki nem hirdeti magát így interneten és elkerüli messziről a facebookot...Vagy ha nem is kerüli el, akkor sem olyan, mint a facebookon magukat "mágusnak" valló idióták, akik valami nagy emberfeletti lénynek képzelik magukat...-.-
2013. júl. 16. 17:03
1 2
 11/17 anonim válasza:
ezzel én is így vagyok, az első érdembeli válaszolónak én sem merek írni, de neked, kérdező írnék szívesen. Mennyire vagy jártas ezekben a dolgokban?
2013. júl. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Szóval aki facebookon van, az szánalmas, aki itt, vagy chat.hu-n, az már lehet valaki, vagy hogy működik?

Betettek neked páran facebookon, és te besértődsz, majd lehúzod, hogy nem érnek semmit? :D

Nem gondolod, hogy ez egy kissé bunkó dolog? Legalább emlékeznél rá, hogy honnan jöttél, és miket tanultál "közben", valamint ezt tiszteletben tartanád. Megsértették a piciny aranyos kis lelked?

Picike Danika szomorúúúú... Megvigasztaljalak? Mondjuk chat.hu-n, mert ott hitelesebb...

2013. júl. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Az egyetlen dolog, ami megsértett az, hogy senki nem tudja, hogy pontosan mi/hogyan/miért történt, de meg vagytok győződve róla, hogy amit csináltam az rossz...Egyébként ti is "emberek" vagytok, hogyha lehet ennek mondani titeket...Ti is voltatok gyerekek és nem úgy szartak a világra titeket, amilyenek most vagytok :)
2013. júl. 18. 08:38
 14/17 anonim válasza:
Tök fölösleges veszekedni, inkább egymás segitségére kell lennünk.
2013. júl. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Igazad van 82%-os, csak sajnos ezt nem érti meg ( szerintem... ) 72%-os "felsőbbrendűsége".
2013. júl. 18. 18:28
 16/17 anonim ***** válasza:
ha kérdésed van írj privátban én is ezekkel foglalkozom jó ideje tapasztalatokkal . de valóban rólam sem tudja senki és nem is szándékozom elmondani. én tudom hogy mik történtek / történnek velem tehát a bizonygatást feleslegesnek tartom. amiket teszek nem azért teszem hogy felvághassak vele hanem saját fejlődésemre . de valami kérdésed van írj privátot nyugodtan.
2013. júl. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
én igen ha kéred szívessen segítek, miért?
2013. aug. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!