Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Isten és sátán miér harcol az...

Isten és sátán miér harcol az emberi lelkekér?

Figyelt kérdés

Minden ősi forrásba ez van. Biblia,tórák,védák,mahabharata, hogy Isten és sátán az emberi lelkekér harcol egymással. Azér teremte Isten a világot, hogy a lelkek az övéi legyenek, de Sátán harcba szállt vele és ő akarja midet, de miér?


A lélekbe semmi nincsen, csak az emlékeink, miért kell ez nekik ? Minek az emlékeink? Tudományos szempontból csak 21 gramm finomrezgés, minek ez nekik, amikor az úrbe is van plazma?


Valaki tud segíteni? Ha nem hiszel benne ne válazsolj!



2013. júl. 17. 21:44
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
56%

"Minden ember boldog akar lenni"

Mondják: (szerintem is igaz) "A nyugalom fél boldogság"

Aki megállapodott a hitében,nyugalma van. Itt a földön Ez már jó Ha ez a nyugalom az örök életet is magába foglalja az a maximum.Ez hit nélkül nem megy. Már kifogásolták (gáncsoskodó),hogy saját írásomra hivatkozom. (Reklámozásból!) Mindenki a legnagyobb érvre hivatkozik.Én is azért teszem Ez azért az,mert m e g é l t e m. Aki bejelenti valakinek,hogy ezt és ezt fogod megélni (és az 30 év) Ő már csak Valaki lehet. Ezért írtam le tudatva aki olvassa,hogy van egy ilyen is. Címe: ÁLDÁS. És hogy véletlenűl se gondolják,hogy mellemet döngető valakinek képzelem magam jeleztem: mással is történik ilyen. Meg azért is mert ez az igazság. Most akkor ezek után mért kéne még mindenféle ősidőkbeli írásokat is olvasnom mikor már a teljesség az enyém.(Persze valamikor olvastam: Budhizmus,Hinduizmus,Védanta és tán egyebeket is) Csak még egyet,aztán vége. Amit megéltem: szinkronban van a Biblia tanításával is Álmomban 4 angyal "mondta. Még nem jöhetsz ide." Akkor tudtam meg mit jelent,mikor életben maradtam.Biblia: Isten mondta:"Ahova angyalomat küldöm én vagyok az ő szájával."

2013. aug. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

Álmodtál valamit, és akkor kijelented, hogy megéltél dolgokat? Dikk.


Érdekes, nekem meditációkkal sikerült magasabb spirituális szintre fejlesztenem magam, és én is megéltem dolgokat. Nem álmomban.


Kereszténynek neveltek. Kemény 20 éven keresztül keresztény voltam, életem legrosszabb időszaka volt. Semmit nem kaptam kizárólag szenvedést. Ettől függetlenül hiszek Jehovában is, illetve tudom, hogy létezik, csak nem egészen úgy, ahogy a biblia leírja.


Egyszer elhatároztam, hogy utána nézek a többi vallásnak is. Kezdtem a buddhizmussal, majd tanulmányoztam az egyiptomiakat, yezidiket, stb... aztán felvilágosultam.


Nem szabad egy vallást VAKON követni. Ha vallást választ valaki, az először nézzen utána mindegyik fontosabb vallásnak, hogy összeálljon a fejében a kép, rájöjjön, hogy ezek összefüggnek. Ha ez megvan, már tudja az ember, hogy ki a gonosz, ki próbál megtéveszteni, mi igaz, és mi hazugság, megtévesztés.

2013. aug. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:

"Álmodtál valamit,és akkor kijelented,hogy megéltél dolgokat? Dikk"

Ha nem értek valamit első olvasásra,én még egyszer elolvasom. Ha kell többször is,mig meg nem értem. ajánlom ezt neked is. talán a vallással is így jártál.

2013. aug. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
Megértettem amit írtál. Hogy ki járt pórul a vallással, majd a végén úgyis kiderül. Gyanítom, hogy te, de ne csüggedj, annyiszor próbálhatod újra, amennyiszer csak kell. Majd legközelebb jobban döntesz.
2013. aug. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
"Mert szégyent nem vallanak akik Hozzád esedeznek. azok pironkodjanak akik hitetlenül élnek."
2013. aug. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

25. zsoltár, ha jól emlékszek:) Honnan tudod, hogy nem kamu?


"És bölcsességem titkos barlangjában tudják hogy nincs más isten csak én. Az arkangyal minden seregek fölött, Melek Ta'us. Tudván ezt, ki mer megtagadni?"


Részlet a Qu'ret al-Yezidből.

2013. aug. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

Ne hivatkozz te Malek Andreára. Szegény még majd megharagszik (hihihihihihi)

Az idézett műt nem ismerem.

2013. aug. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

ééééééééééééééé rdekes te honnan tudod,hogy nem kamu amire hivatkoztál?

Nekünk semmi okunk kételkedni abban akiről tudjuk,hogy Hatalmas,mindenben Tökéletes. A szeretetben is.

2013. aug. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

Én nem tudom, nem is hiszem el, csak bemásoltam, hogy ilyen is létezik. Honnan tudod hogy az kamu, és a tied nem? :D


Sőt, honnan tudod hogy jó és magasságos és menő meg minden? Honnan tudod, hogy nem fogsz mennyország helyett az istened hűtőszekrényébe kerülni, ahogy a többi hívő is, hogy majd felfaljon, mert emberekkel táplálkozik, és a mennyország dolog csak kamu volt, hogy kaját szerezhessen? :D

2013. aug. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
"Jó a humorod,csak elviselni nehéz."
2013. aug. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!