Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mágia, hogy késztetést érezzen...

Mágia, hogy késztetést érezzen és kilépjen a kapcsolatból végleg. Módszerek? Praktikák?

Figyelt kérdés

Segítséget szeretnék kérni.

Lényegében annyi a történet, hogy szerelmes vagyok. És akibe szerelmes vagyok szintén szerelmes belém. Van egy élettársa akit nem akar megbántani és nem tud sehogy kilépni a kapcsolatból. Az élettársnak kéne végleg kilépni örökre. Elköltözni és élni a maga életét "önakaratából" Erre kéne rásegítés, mágia, hogy önszántából lépjen ki ebből a számukra unalmas és jelentéktelen kapcsolatból, amiben nem boldogok. Én boldog szeretnék lenni, azzal akit szeretek és Ő is velem. Tehát milyen módszer létezik arra,hogy valaki önszántából végleg kilépjen egy párkapcsolatból???

Aki szkeptikus a témával kapcsolatban ne írjon!!

Minden hasznos válszat megköszönök, és felpontozok! :)

Konkrét segítséget szeretnék, olyan varázslatot ami gyorsan hat és végleges!



#mágia #varázslat #elhidegítő mágia
2013. júl. 22. 18:42
 1/9 anonim ***** válasza:
vudu?
2013. júl. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 BlackSword ***** válasza:
hát, téged csúnyán palira vesznek...
2013. júl. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Na es akkor miert nem lep ez az aranyember, ha mar az asszony nem akar...?
2013. júl. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Villants cicit!
2013. júl. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Az eddigi válaszok elég sablonosak voltak...

Ha ilyen egyszerű lenne...:/ :) Ha ilyen egyszerű lenne, már rég megoldottam volna, vagyis megoldottunk volna már rég! Szeretnék konkrét választ a kérdésemre, privát üzenet is jöhet. Fontos lenne olyan véleménye aki tényleg tud valami mágiát ezzel kapcsolatban.

Sajnos az életben sok dolog van amit nem lehet egy kettőre megoldani... Én azt szeretném ha a szerelmem élettársa (aki nő) lépne ki a kapcsolatból mivel nem is az övé a ház se semmi és csak élősködik és nem is szeretik egymást és már rég nem kéne együtt lenniük! Vannak bonyolult dolgok...Ez is az ... Ezért szeretném megoldani!

2013. júl. 22. 21:49
 6/9 BlackSword ***** válasza:

Figyu!!! Igazad van, a dolgok bonyolultak... De semmi esetre sem bonyolultabbak önmaguknál... Hidd el, ha annyira rossz lenne az a kapcsolat, és annyira jó lenne a tietek, akkor már változás állt volna be...


Hidd el, téged tényleg palira vettek friss husika!!!

2013. júl. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
sztem te vagy az aki a legjobb, ha lép ebből a kapcsolatból, mert jól átvertek. ha annyira rossz lenne a kapcsolat, a párod már rég dobta volna oszt jóccak.
2013. júl. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Azért elég undok volt itt mindenki. Nyilván bonyolultabb egy kapcsolat annál, hogy itt pár sorban leírja valaki. Viszont csak azért nem akar a szerelmed kilépni a kapcsolatból, nehogy megbántsa az élettársát? Egy szakítás mindenképpen fájdalmas, akárki szakít is. Az is lehet, hogy az élettárs is már rég lelépne, de ő is így gondolkodik, azért nem megy el, nehogy megbántsa a másikat. Én ilyen esetben biztosan nem mágiáznék, ha a párod bevallja az élettársának, hogy másba szerelmes, valószínűleg önmagától elmegy majd.
2013. júl. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nehogy megbántsa?

És azt, akit állítólag most szeret olyan nagyon nagyon, azt nem baj, ha megbántja, azzal, hogy mással él élettársi kapcsolatban, örökre?

2013. aug. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!