Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Van itt olyan, aki csinált...

Van itt olyan, aki csinált szerelmi kötést és tényleg működött neki?

Figyelt kérdés
2013. júl. 22. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Egyik lány ismerősöm csinált egy ilyet és olyan jól sikerült hogy a csávó aki bejött neki, úgy seggbekúrta, hogy még azóta is aranyere van.
2013. júl. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nőjetek már fel kis taknyok.

Nincs olyan, hogy szerelmi kötés, nincsenek szellemek se, se démonok, se isten, se húsvéti nyúl.

Ha pasit akartok magatoknak nőjetek ki a gyerekes szarságokból, ne legyetek ilyen elviselhetetlen hisztisek akkor talán majd elvisel titeket egy-egy pasi.

2013. júl. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Jah, rajtam csinált ilyet a jelenlegi barátnőm. Teljes mértékben működött. Azóta is a hatása alatt vagyok.

Úgy volt, hogy kikötözött az ágy négy sarkához. És komolyan, olyan csomót kötött, hogy utána is alig bírtuk kibogozni.

2013. júl. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szögesdróttal érted, vagy mivel?
2013. júl. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

" nincsenek szellemek se, se démonok, se isten,"


Te talán tökéletesen érted a világegyetem működését, száz százalékig tisztában vagy mindennel, még azzal is, amivel más ember nem? Nem a kérdezőt akarom védeni, de azért ilyen dolgokat nem lehet kijelenteni. Attól hogy nem tudod hogy létezik valami, az még nem garancia arra, hogy nem létezik.

2013. júl. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Te talán tökéletesen érted a világegyetem működését, száz százalékig tisztában vagy mindennel, még azzal is, amivel más ember nem?"

Nem.


"Nem a kérdezőt akarom védeni, de azért ilyen dolgokat nem lehet kijelenteni."

Pedig én most kijelentettem. Na most akkor hova szarjak?


"Attól hogy nem tudod hogy létezik valami, az még nem garancia arra, hogy nem létezik."

Én nem azt mondtam, hogy nem tudom, én azt mondtam, hogy tudom, hogy nem.

Hatalmas különbség. És sajnos tévedésben vagy. Ehhez nem kell hatalmas zseninek lenni, elég egy csöppnyi ész, és természettudományos ismeret, hogy az ember tökéletesen lássa, hogy ilyen nevetséges dolgok nem léteznek.


Az egyetlen ami érdekesebb ezek közül, az egy teljesen általános isten fogalom lehetne. Ez valóban cáfolhatatlan, de mivel bizonyíthatatlan is, innentől kezdve teljesen érdektelen. A biblai istent meg egy alsótagozatos is beláthatja, hogy marhaság, ha kicsit beleolvas a Bibliába.


Szellemek, démonok, stb annyira nevetségesek, hogy inkább szót se ejtenék róluk.

2013. júl. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha tényleg lennének természettudományi ismereteid, és a vallásoknak is utána néztél volna, akkor nem mondanád, hogy tudod, hogy nem. Mégis honnan tudod? Itt most ne értsél félre, nem a kereszténységet hozom fel példának, az nem tekinthető olyan értelemben vallásnak, mint az ősi politeista vallások. Nincs semmiféle építő jellegű életfilozófiája, és a keresztény isten, mint fogalom is egy vicc, ráadásul a biblia is az ősi vallások mitológiáiból lett összelopkodva, csak még jól el is torzították.


Az említett ősi vallások tulajdonképpen ugyanazokban az istenekben hittek, tehát itt máris lenne értelme annak a bizonyos általános isten fogalomnak. Viszont ez szerinted teljesen érdektelen, mivel jelenleg MÉG se nem bizonyítható, se nem cáfolható. Akkor újra megkérdezem: miért jelented ki, hogy nem létezik ilyesmi?


A szellemeket és démonokat pedig ne úgy képzeld el, mint a horrorfilmekben. Inkább egy gyakorlott ember által létrehozott gondolatformára kell ilyenkor gondolni. Ehhez meditálni kell, semmi "varázslat" nincs benne, egy önhipnózisról beszélünk, de ebbe már ne menjünk bele, mert nem ide tartozik.

2013. júl. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerelmi kötést még nem csináltam, de téged szívesen lekötöznélek a naptár elé. amíg meg nem tanulod, hogy 2013-at írunk. Tinódi 500 éve született, de már ő is tudta, hogy ilyen nem létezik. Persze ő férfi volt, nem egy fruska.
2013. júl. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!