Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Valaki, aki csinált már...

Valaki, aki csinált már szerelmi kötést otthon, és működött is neki, tudna benne segíteni?

Figyelt kérdés

2012. okt. 27. 20:46
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
52%
Tudok segíteni, de persze nem ingyen. Én is, mint a többi csaló, nagyon kapzsi vagyok.
2012. okt. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
52%
Én minden nap csinálok. Imádja a férjem. jól kikötözöm szerelmileg a vaságyhoz. működik a dolog. nem akar másik dominát.
2012. okt. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem ezt az egészet gondold át jól,mert egy az,hogy a szerelmi kötéssel szerzel magadnak egy rabszolgát,aki NEM fog igazán szeretni,ez csak egy mű érzés lesz.A másik meg az,hogy magadban is kárt teszel.Csak szenvedést okozol magadnak is meg annak is akit megkötöl.Persze ez a te dolgod,a te életed,csak én figyelmeztetni akartalak.Amúgy tényleg vigyázz a csalókkal,mert sok van!
2012. okt. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
85%
Rengeteg csaló van a szerelmi kötök között. Egyes adatok szerint a 110%-uk csaló.
2012. okt. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 Malats ***** válasza:
57%
olvasd el a H.P. 7.részt. mese,de tanulsagos.
2012. okt. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
64%
Én tudok szerelmi kötést csinálni és mindez csak 3000 forint per percbe kerül!
2012. okt. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
53%
Nálam csak 2500/ perc, engem válassz!
2012. okt. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
79%

én csináltam.

eredmény: 4 éve se vele-se nélküle kapcsolatban vagyok az illetővel. Minden sz.ron összeveszünk, de minden összeveszés után megveszünk azért hogy dughassunk.

és előtte nem is beszélt velem a tag csak azóta

szerintem ne akarj ilyet, én is megbántam nem az igazi, hiperszuper happyend-es filmekben reklámozott csodaszerelem csak 1 nyűglődés

2012. okt. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Az elözöben leirt szemelyes tapasztalaoan tul meg azert is veszelyes, mert az elet örök!! A kötes nem szünik meg, ha nem oldjak fel vagy ha olyan jol sikerül, es nem tudjak feloldani...stb. Pl hipnozisos elözö eletre visszavezetesnel hallottam, hogy egy fiatal nö emiatt vonzodott ellenallhatatlanul egy nala idösebb, es csunya nöhöz, aki nem tetszett neki, es normalis csaladja, gyerekei, ferjevel jo kapcsolata ellenere is.

A beleavatkozas a masik szemelyes szabadsagaba, eletellenes, visszaüthet.

Ha megis tovabbra is ezen töröd a fejed, javasolnam a kivitelezes vagy kiviteleztetes elött JOL utanajarni, masoknak milyen következmenye lett, ill spiritualis temaban, hogy milyen következmenye lehet.

Hogy olvasnivalot is javasoljak, egy regeny a legjobbakbol: Szepes Maria: Vörös oroszlan.

2012. okt. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
39%

Szia!

Érdekelne,hogy hogyan csináltad?Amúgy félreértés ne essék,nem akarom én használni,csak érdekel mostanában ez a téma.Gyűjtögetem a technikákat és érdekelne,hogy te milyen technikát használtál,ha lehet akkor pontosan írd le.Válaszodat előre is köszönöm!

2012. okt. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!