Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Meh lehet nyitni a 3 szemet,...

Meh lehet nyitni a 3 szemet, úgy hogy egy tükröt nézünk, és közbe csináljuk a gyakorlatot?

Figyelt kérdés
2013. júl. 24. 18:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de azt tudom, hogyha a 4. szemed akarod kinyitni, akkor az csak úgy lehet, ha nézed a gyakorlatot és csinálod a tükröt.
2013. júl. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

amit te akarsz, vagy legalábbis amire én gondoltam a leírásból, azzal max önhipnózist fogsz csinálni, a baj ezzel csak az h nem fogod tudni h mire kondicionáltad magad. ás ezért mi lesz az ami kiváltja a hipnózis alatt beszugerált hatást.

egy pszicholóhus....

2013. júl. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
egy pszichológus
2013. júl. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Elég rég olvastam már, így nem nagyon emlékszem, de mintha egy gyertyának is lenne szerepe ebben
2013. júl. 24. 19:53
 5/18 anonim ***** válasza:
66%
Ha fiú vagy, akkor alapból van 3. szemed, csak sokkal lejjebb a többi szemedtől.Bár az csak félszem.
2013. júl. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
74%

Nem, úgy nem lehet. Meditációval lehet megnyitni, kell hozzá a megfelelő mudra, és mantra. Szokták ajánlani a Th mantrát, vagy MMM, de a Dagr rúna vibrálása is jó. Aztán lehet stimulálni is meditációkkal, arra jó a jóga is.


Egyesek azt mondják, hogy ha kellően megemeled az energiaszinted üres meditációkkal, magától kinyílik. Fogalmam sincs hogy ez jó-e, de az biztos hogy hosszadalmasabb.


Kedves válaszolók: lehet jönni hogy elmebeteg vagyok, vihetitek máglyára a boszorkányt! :D

2013. júl. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
48%

Nem az energia szintet kell emelni hanem a tudatosságodat


Ha eljutottál a 3. szemedig akkor az automatikusan kinyílik


Minden egyéb módszer belépőjegy lehet a diliházba

2013. júl. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

"Minden egyéb módszer belépőjegy lehet a diliházba"


A tudatosság nem elég hozzá. Illetve nem mindenkinél, nálam legalábbis nem volt. Kellettek "egyéb módszerek", de végül sikerrel jártam. Kétlem, hogy a diliházban netezhetnék, szóval nemigazán tudom elhinni, hogy én most ott vagyok :D

2013. júl. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Farkas András D. ***** válasza:
52%
Amit leírtál az akár még az auralátás egyik gyakorlata is lehet, harmadik szem kinyitásához szokták kötni a toboz mirigyet, szerintem aktiváld azt először. Nem próbáltam még ezt a módszert, de azért be linkelem hátha működik [link] én egy másikat próbáltam ki, egy könyv alapján, a tünetek meg voltak, de azt is fontos megemlíteni, hogy a pszichológiában és agykontrollban ismert az a tény, ha az ember nagyon beképzel valamit, az hatással van a testére, mint amikor valakinek odaadsz egy vitamint, azt mondod gyógyszer és más napra meggyógyul, mert elhitte hogy az ( ne próbáld ki), ez a gyakorlat nagyon hasonlít arra mait én csináltam [link]
2013. júl. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Tehát ha ha a csakráimat tisztítom, meg ilyesmik, akk majd magától ki fog nyílni? Utolsótól meg h te milyen könyvből tanultad?
2013. júl. 26. 00:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!