Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Meh lehet nyitni a 3 szemet,...

Meh lehet nyitni a 3 szemet, úgy hogy egy tükröt nézünk, és közbe csináljuk a gyakorlatot?

Figyelt kérdés
2013. júl. 24. 18:24
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Ja meg még annyit, h próbálkoztam olyannal, h a tükörbe magamon nézek vmit, és láttam az aurám meg az arcomon valami szellemnek az arcát.. kössz mindenkinek a választ! :)
2013. júl. 26. 00:14
 12/18 Farkas András D. ***** válasza:
Én az Ősi tanítások egyszerűen-ben olvastam. Elég jó könyv, a csakrák megnyitásáról is szó esik benne.
2013. júl. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Ok kössz
2013. júl. 26. 11:18
 14/18 anonim ***** válasza:

Amikor a tükörben valami szellem arcát láttad, akkor tulajdonképpen a saját arcodat láttad, csak nem a fizikai testedét, hanem az asztráltestedét.


Egyébként most a "Spirituális hadviselés tréning" nevű anyagból fogok másolni, hátha segít.


A mantra amit használni fogunk, a “TH” - T-H-H-H-H-H-H-H-H, mint az angol “the”

szóban. Használj olyan vibrációt, aminél a legerősebben érzed a rezgést a homlokod

közepén. Ez valójában a “Dagr” rúna kántálása. A “tha” szanszkrit nyelven azt

jelenti: “holdenergia”, és a Hold uralja a 6. csakrát és a harmadik szemet. Próbáld megtalálni a helyes rezgést, akkor jó, amikor a homlokodban érzed. Ez beletelhet némi

időbe, csak tégy meg minden tőled telhetőt. Akár 10-15 alkalommal is próbálkoznod kell hogy

megtaláld.


1. Ülj egyenes háttal.

2. A

jobbkezeseknél a jobb kéz szoruljon ökölbe a bal

mutatóujj körül; balkezeseknél a bal kéz szoruljon

ökölbe a jobb kéz mutatóujja körül.

A hüvelykujj körme a körömágy tövénél nyomja a

mutatóujj oldalát, mint ahogy az a fényképen

látható. Ha egy gyenge áramütést érzel, tudod hogy

megtaláltad a megfelelő helyet. Ha mégsem találod meg, ne bátortalanodj

el. Akiknek alapvetően erősebb az aurájuk, azoknál ez észrevehetőbb lesz.

Ez a kéztartás visszavezeti az energiaáramot a harmadik szemhez.

3. Lélegezz be az orrodon keresztül, majd tartsd benn a levegőt amíg kényelmes. Nyis ki a szád

úgy, hogy a felső és alsó fogsorod között maradjon egy kis rés, helyezd a fogaid közé a nyelved

hegyét, és mondd ki az angol “TH” hangot. Ha a nyelved már ebben a helyzetben van, lassan

engedd ki a levegőt a szádon keresztül, és vibráld a T-H-H-H-H-H-H -t egyetlen hosszú kilégzéssel.

Ezt a hangot egy kilégzés alatt egyszer vibráld, mint a jógikus “zümmögő légzésben”. A nyelved a

fogaid között fog rezegni. Beletelhet néhány másodpercbe amíg beállítod úgy, hogy a homlokod

közepén (a harmadik szemedben) érezd. Ne aggódj, csak csináld tovább.

4. Csináld meg a fenti gyakorlatot egymás után 4-szer, majd lazíts.

5. Fontos hogy a fenti gyakorlatot NÉGY egymás utáni napon végezd el, lehetőleg 24 óránként. Ha

ez megvan, már meg is tetted a kezdő lépést a harmadik szemed kinyitása és aktiválása felé.

6. Ha befejezted, meditálj a harmadik szemeden, hogy beinduljon az energiaáramlás, ily módon

teljesen ki fog nyílni.

Csukd be a szemed, és “nézz” a harmadik szemedre, a homlokod közepén. Fontos hogy légy

ellazult, és ne erőltesd meg a szemizmaidat, még csukott szemmel sem. Először általában csak

sötétséget látsz, ez attól függ, mennyire aktív a 3. szemed, később valószínűleg kavargó színeket és

formákat is láthatsz, mint egy kaleidoszkópban. A tükörbe nézéshez hasonlóan, ha elég régóta és

rendszeresen meditálsz, a színek és formák végül utat fognak engedni a képeknek. Lágyan és lazán

nézz. Ha nyomást vagy csomót érzel ezen a helyen miután befejezted a fenti gyakorlatot, az teljesen

normális. Idővel csökkkeni fog ez az érzés.

2013. júl. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Itt egyfajta okkult gyakorlásról lehet szó... jobb, ha nem csinálod.


A közeli szférák "szemét-lényeit" fogod bevonzani.

2013. júl. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
A kundalini is erről szól, egy lokális könyvtárban szerintem egyszerűen juthatsz ismeretanyaghoz.
2013. júl. 30. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Egy lokális könyvtárban rengeteg szemét van a kundalinivel kapcsolatban. Csak gondoltam megemlítem.
2013. júl. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Való igaz, kevés a jó anyag, azért én hosszas keresés után anno leltem rá hiteles példányokra. Persze ez nem minden intézményre igaz, nyilván nem mindig a kompetens emberek intézik a könyvrendelést.
2013. aug. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!