Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Próbálta valaki azt a mágiát,...

Próbálta valaki azt a mágiát, hogy ha megfürdesz éjfélkor vörös rózsa szirmokba, illatosat fogsz szellenteni? Mi a tapasztalat?

Figyelt kérdés
Ismerősöm monda, aki kipróbálta és azt mondta, hogy nincs szaga és valamikor enyhén cukor szagú. (trollokra nem vagyok kíváncsi)

2013. júl. 25. 11:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Én még nem próbáltam, mert nem szoktam szagolgatni...

De próbáld csak ki, ha beválik, jól jársz mert nem kell majd légfrissítőre költened, csak telefingod a házat és máris illatozik.

És arról hallottál már, hogy ha a rózsa szárát a seggedbe dugod, akkor olyan magas női hangon fogsz áriázni, hogy eltörnek a poharak is?Próbáld ki ezt is, érdemes!

2013. júl. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
2013. júl. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Én sem szoktam szagolgatni! XD


Milyen nyilvánosan beszélsz erről a dologról! Nem fájt amikor feldugták neked?

2013. júl. 25. 18:43
 14/16 anonim ***** válasza:

Én kipróbáltam. De közvetlen utána olyan orrfacsaró büdöset szellentettem,hogy bekönnyezett a szemem ,de azóta nem tudtam szellenteni . 1 hete nem tudok...

Ne próbáld ki mert nem biztos ,hogy jó lesz.

2013. júl. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
89%
Ezt még nem próbáltam, de a menzás babfőzelék meg lehetett átkozva, mert két napja olyanokat rohasztok, hogy létrát lehet neki támasztani.
2013. júl. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

# 14 Komolyan próbáltad? És vörös rózsákkal és éjszaka? Kellett hozzá valami bonyolultabb mágia?


# 15 Fuujj Ez esetben próbáld ki de komolyan. próba szerencse. Xd

2013. júl. 26. 10:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!