Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Miért veszélyes szellemet idézni?

Miért veszélyes szellemet idézni?

Figyelt kérdés
Ne értsétek félre, nem akarok, illetve mindigis kíváncsi voltam hogy milyen, mik történnek közbe / utána, milyen lehet szellemet látni stb. De rengeteget hallottam arról hogy rosszul is elsülhet tehát nem próbálnám ki.

2013. júl. 28. 21:44
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
hehe!....mulis téma! para és izgalom minden mennyiségben. tapasztalatom szerint nem kell idézni ahoz hogy tudd hogy szellem van körülötted, a ritkán használt érzékeid tudatni foglyák veled. mindazonáltal enyhén szkeptikus is vagyok mert bár voltak tapasztalaim nem vagyok meggyőződve arról hogy nem csak bemesélem.
2013. júl. 30. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Nemko77 ***** válasza:
100%

Te jó ég, nem bírom megérteni miért járnak ide olyanok válaszolni akik nem hisznek semmiben. Én se megyek oda a tudomány témába mondogatni, hogy a Pluto már pedig bolygó. Ettől szép az életük?


Egy korábbi válaszadó története el is mondta miért veszélyes, kiszaladtak a pincéből, nem küldték el, ott ragadt a szellem. Ha olyannal csinálod, aki tényleg ért hozzá - nem 15 éves lány vagy hosszú zsíros hajú fiú pokolgép pólóban - akkor nem veszélyes annyira.

2013. júl. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
a kort illetve a zsíros hajat leszámítva minden illik rám, mondjuk most AC/DC-s pólóban vagyok, de azért köszi :P
2013. júl. 30. 14:06
 14/20 anonim ***** válasza:
Mert lehet nem tudod, vagy nem rendesen küldöd vissza. Az sem biztos , hogy olyan lelket tudsz megidézni aki nem ártó szándékú.Ha a lélek lent ragad, csak szenved ha jó ő csinálhat apróbb zajokat ilyesmit.Ha rossz , azon kívül hogy felfordul az életed meg is betegíthet. Nekem ismerősöm mesélte, hogy egyszer csináltak szellemidézést páran, lányok voltak persze. Volt egy csaj aki nem hitt ebben a dologban közöttük. A szellemet nem küldték vissza, hanem úgy mond arra a csajra ragadt aki a hitetlen volt, a lány beteg lett,minden amit evett kijött. Kórházban került, ott is adtak neki mindenfélét, de még a vizet is kihányta.Sok vizsgálatot csináltak de nem mutattak ki semmi kórosat, eléggé lefogyott a csaj mire papot hívtak hozzá. Persze nem eltemetni, hanem levenni róla a szellemet, gondolom addigra már tudták miért van. Ez volt a sztori, nem mondom , hogy biztos igaz..de ha csak a fele is, akkor sem próbálnám ki...
2013. júl. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
Nekem is volt egy hasonló esetem (nem viccelek) : Tavaly a barátaimmal a "rejtekhelyünkön" nálunk voltunk és mondja hogy csináljunk szeánszt . Kérdeuem , mit?? És ekkor elkezdi hogy idézzünk szellemet. Ja így már minden világos . Lány barátom csak sírt kb 3 évvel öregebb voltam nála. Furcsa mert mindig érkezett jel. Amikor utoljára csináltuk barám mondja hogy haljátok? Mit ? A huhogást. Majd csend lett és én is mondom hogy hallom. Csak mosolyogtunk de a lány barátunk csak sírt. Azóta nem észleltünk különöset. Vagy csak fogunk ? Ki tudja ?!
2013. júl. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Dehogy veszélyes sőt én még örülni is fogok legalább lesz még szellem amit magamba olvaszthatók
2013. júl. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
heee?!
2013. aug. 1. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nálam a barátaim idéztek azóta nagyon furcsa dolgokat észlelek...
2013. szept. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Pl?
2013. szept. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Szellemet idézni sok okból veszélyes.Pl:egyedül kimondottan veszélyes,mivel a páratlan szám a rossz szellemeket hívja elő.Betegen sem ajánlott,mivel úgy könnyebben belé szálhat a szellem,és továbbá olyanokkal ajánlatos idézni akik nem törik meg a kört,mert ha idézés közben valaki kifut,esetleg hirtelen felkiált,a szellemet már szinte lehetetlen lesz visszaküldeni!
2013. okt. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!